Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

konkurs
2018.07.20

XX FESTYN KOCIEWSKI. Relacja (część 10): PIĘKNA WIEŚ 2018

I ostatnia odsłona tegorocznego Festynu Kociewskiego – uroczysta i ważna, bo dotyczy naszych miejscowości! Podczas festynu wręczyliśmy bowiem nagrody w gminnym etapie konkursu „Piękna Wieś 2018”. Przypomnijmy, iż laureatem I miejsca w kategorii „wieś” została Piesienica.

koperta
2018.07.20

XX FESTYN KOCIEWSKI. Relacja (część 9): KOPERTA ŻYCIA

Zdrowie i bezpieczeństwo – nasze, jak i naszych bliskich - jest w życiu najważniejsze. Dlatego gospodarz festynu – wójt Gminy Zblewo wraz z partnerem akcji firmą DEKPOL S.A. z Pinczyna zaprosili mieszkańców i gości festynu do udziału w kampanii „Koperta życia”.

 

-
2018.07.20

XX FESTYN KOCIEWSKI. Relacja (część 8): KOCIEWIE NAJLEPIEJ SMAKUJE W ZBLEWIE!

XX Festyn Kociewski to także wielkie święto naszych  Pań Gospodyń z Kół Gospodyń Wiejskich. To właśnie one są co roku jedną z najjaśniejszych gwiazd naszego festynu! Tak było i w tym roku, a pyszności, które przygotowały, zachwyciły gości festynu. Rozegrano też konkurs kulinarny na najlepszą zupę węgierską.

pectusy
2018.07.20

XX FESTYN KOCIEWSKI. Nasza relacja (część 7): FINAŁ - PECTUS!

Finałowy koncert tegorocznego festynu zapamiętamy na długo! Zespół PECTUS dał świetny koncert, pełen świetnej muzyki, świateł i laserów. Wszystko to tworzyło niezapomniane show, godne finału jubileuszowego XX Festynu Kociewskiego!

krawczyk
2018.07.20

XX FESTYN KOCIEWSKI. Nasza relacja (część 6): "DZIADEK PRZYJECHAŁ!"

"Dziadek przyjechał!" - tak powitał zblewską publiczność Krzysztof Krawczyk, a potem zabrzmiały największe hity artysty, przy których publiczność nie tylko świetnie się bawiła, ale też tańczyła i śpiewała! Na koncert zjechały prawdziwe tłumy, bo przeboje Krawczyka zna każdy!

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne