Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

-
2019.06.24

ZAPRASZAMY NA XV KONCERT PIEŚNI KOŚCIELNEJ

Już w najbliższą niedzielę tj. 30 czerwca kościół parafialny w Zblewie wypełni się pięknym śpiewem. A wszystko to za sprawą Koncertu Pieśni Kościelnej, który odbędzie się w Zblewie już po raz piętnasty. To jedno z największych wydarzeń tego typu w naszym regionie, na który co roku ściąga do Zblewa kilkuset chórzystów z całego Pomorza.

-
2019.06.21

JUŻ 7 LIPCA - XXI FESTYN KOCIEWSKI PEŁEN GWIAZD I ŚWIETNEJ ZABAWY!

Gmina Zblewo serdecznie zaprasza na XXI Festyn Kociewski – pełną gwiazd, słońca i świetnej zabawy letnią imprezę, na którą od wielu lat ściągają do Zblewa tysiące gości! Zapraszamy w niedzielę 7 lipca – startujemy o godz.14:00, a spotykamy się jak zawsze na stadionie sportowym w Zblewie.

ROZPOCZĘŁY SIĘ WAKACJE - GOK W ZBLEWIE ZAPRASZA!
2019.06.21

ROZPOCZĘŁY SIĘ WAKACJE - GOK W ZBLEWIE ZAPRASZA!

Wakacyjne zajęcia potrwają od 15 lipca do 23 sierpnia. Mogą w nich uczestniczyć dzieci w wieku od lat 7. Warunkiem uczestnictwa jest podpisana zgoda przez rodziców dziecka. Uczestnicy powinni przynosić ze sobą drugie śniadanie. A jakie atrakcje czekają na dzieci? Zapraszamy do zapoznania się z letnią ofertą GOK-u .

-
2019.06.19

ONKO-REJS: WYBIERAM ŻYCIE! JUŻ WKRÓTCE SPOTKANIE W ZBLEWIE

"ONKO-REJS: WYBIERAM ŻYCIE" to projekt, w ramach którego od 21 do 29 czerwca 2019 – 10 osób pokona łącznie blisko 160 km, by pokazać, że z rakiem można wygrać i nie warto się poddawać! Trasa tego niezwykłego marszu wiedzie m.in. przez Zblewo. Zapraszamy na spotkanie z uczestnikami marszu!

-
2019.06.18

NAJSTARSZE RODY ZBLEWA - APEL DO MIESZKAŃCÓW O POMOC

Szanowni Państwo, trwają starania nad przygotowaniem opracowania dotyczącego m.in. historii najstarszych rodzin/rodów zamieszkujących Zblewo. Dlatego też zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w zebraniu materiałów do książki. Prosimy o kontakt tych z Państwa, którzy mają jakiekolwiek informacje o swoich rodzinach, przodkach – mieszkańcach miejscowości Zblewo…

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne