Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

-
2019.10.18

DERBY GMINY ZBLEWO DLA SOKOŁA!

Za nami - rozgrywki Klasy Okręgowej - grupa II. W sobotę 12 października na boisku w Pinczynie Meteor Pinczyn zmierzył się z Sokołem Zblewo. Emocje sportowe – na najwyższym poziomie! Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem: 0 – 3 dla Sokoła. Bramki strzelili: M. Wenta, K. Rzepa, G. Skórczewski. Gratulujemy i niezmiennie trzymamy kciuki za wszystkie nasze drużyny.

RODZICE Z BORZECHOWA ZAPRASZAJĄ NA ANDRZEJKI. OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!
2019.10.17

RODZICE Z BORZECHOWA ZAPRASZAJĄ NA ANDRZEJKI. OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!

Rada Rodziców działająca przy PSP w Borzechowie serdecznie zaprasza na wspaniałą zabawę andrzejkową w OW Neptun nad pięknym jeziorem Borzechowskim Wielkim. Zapowiada się fantastyczna zabawa! Impreza odbędzie się 23 listopada (19:00 - 4:00). Organizatorzy zapewniają m.in. bogate menu słodko-słone, świetną muzykę i tańce (a grać będzie DJ Waldzior!).

-
2019.10.17

„SZPĘGAWSK 1939 – ZBRODNIA POMORSKA” - DODATKOWE SEANSE W ZBLEWIE

Drodzy Mieszkańcy! Zainteresowanie filmem "Szpęgawsk 1939 - Zbrodnia Pomorska" jest tak duże, że Gminny Ośrodek Kultury w Zblewie podjął starania o zorganizowanie dodatkowych seansów. Dzięki temu w Zblewie będą aż trzy projekcje – wszystkie w piątek (25.10). Godziny seansów: 16:00, 18:00 oraz 20:00.

 

ZOBACZ WIANKI I STROIKI, DOSTĘPNE NA KIERMASZU KGW KLESZCZEWO KOŚCIERSKIE (fotogaleria)
2019.10.17

ZOBACZ WIANKI I STROIKI, DOSTĘPNE NA KIERMASZU KGW KLESZCZEWO KOŚCIERSKIE (fotogaleria)

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia kiermaszu, bo to prawdopodobnie największy tego typu kiermasz w naszym regionie!  Jest w czym wybierać - wystarczy spojrzeć na zdjęcia w naszej fotogalerii. Mimo, że to dopiero początek kiermaszu, zainteresowanie jest ogromne, a klienci przyjeżdżają z całego regionu.

"PAMIĘĆ TRWALSZA NIŻ KAMIEŃ...". W SOBOTĘ ODSŁONIĘCIE POMNIKA W CISIE
2019.10.16

CIS. "PAMIĘĆ TRWALSZA NIŻ KAMIEŃ..."

Już w najbliższą sobotę (19 października) o godz.12:00 w Cisie odbędzie się uroczystość odsłonięcia pomnika, poświęconego poległym podczas II wojny światowej mieszkańcom tej wsi. Inicjatorem i organizatorem wydarzenia jest Rada Sołecka wsi Cis.  W programie uroczystości m.in. wystąpienie przedstawiciela rodzin zamordowanych w obozie koncentracyjnym Stutthof oraz apel poległych.

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne