Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

-
2019.12.05

OTO HANKA KOCIEWIANKA!

Od kilkunastu tygodni w Gminnym Ośrodku Kultury w Zblewie organizowane były warsztaty, podczas których rodzice z dziećmi szyli lalki szmacianki, w tym – lalkę Kociewiankę, która będzie promować gminę Zblewo i całe Kociewie. Po wielkim szyciu i tygodniach mozolnej pracy przyszedł czas na finał projektu "Mała Kociewianka - moja lalka szmacianka" i przedstawienie światu naszej pięknej lalki. Jak wygląda? Jak ma na imię?

 

 

-
2019.12.05

"PO PROSTU PORTRET" - WERNISAŻ WYSTAWY KRZYSZTOFA BAGORSKIEGO

W piątek 29 listopada odbył się wernisaż wystawy malarstwa Krzysztofa Bagorski, mieszkańca gminy Zblewo. Obrazy pokazane przez artystę były portretami w technice pasteli suchej i przedstawiały między innymi mieszkanki naszej gminy, ale również Kociewianki ze Starogardu Gdańskiego i okolic.

-
2019.12.05

MAJA I MARCELINA NA PODIUM!

Kolejne świetne, sportowe wieści! W VI Grand Prix International Karate Wkf - Lębork 2019 Gminę Zblewo reprezentowały dwie zawodniczki i obie zajęły czołowe miejsca na podium! Maja Walendziak zdobyła złoto w kumite indywidualne dziewcząt 8-9 lat (+30kg). Marcelina Sabiniarz wywalczyła zaś srebro w kumite indywidualne młodziczek 12-13 (50kg). Gratulujemy!

 

WIELKIE BRAWA! PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z BYTONI W FINALE WOJEWÓDZKIM W UNIHOKEJA
2019.12.03

WIELKIE BRAWA! PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z BYTONI W FINALE WOJEWÓDZKIM W UNIHOKEJA

Ćwiczyliśmy, ćwiczyliśmy i się udało! Dotarliśmy aż do Finału Wojewódzkiego w unihokeja! Aby dojść do tak wysokiego zwycięstwa musieliśmy przejść przez wiele etapów i pokonać wiele drużyn nie tylko z naszej gminy, rejonu ale także Starogard Gdański, Brusy, Liniewo czy Pruszcz Gdański. 

NADCHODZĄ MIKOŁAJKI!
2019.12.03

NADCHODZĄ MIKOŁAJKI!

Mikołajki 2019 nadchodzą wielkimi krokami! Już za kilka dni św.Mikołaj wraz z pomocnikami spotka się z Dziećmi ze wszystkich sołectw naszej gminy! Serdecznie zapraszamy na te spotkania - będzie kolorowo, świątecznie, radośnie, nie zabraknie słodkich upominków, kolęd i pachnącej lasem choinki... A kiedy, gdzie i o której św. Mikołaj pojawi się w Waszej miejscowości? Sprawdźcie koniecznie...

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne