Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

"WITAJ WIOSNO!" - DRUH WACŁAW ZAPRASZA NA KONCERT ORKIESTRY DĘTEJ!
2019.03.22

"WITAJ WIOSNO!" - KONCERT ORKIESTRY JUŻ W TĘ SOBOTĘ!

Któż nie zna naszej wspaniałej Gminnej Orkiestry Dętej działającej przy OSP Pinczyn z fantastycznym druhem Wacławem Ossowskim na czele? Orkiestra ma liczne grono fanów nie tylko w naszej gminie, a jej występy zawsze spotykają się z entuzjazmem wiernej publiczności!  Z tym większą radością zapraszamy na niezwykły koncert wiosenny...

-
2019.03.21

SEZON PIŁKARSKI ROZPOCZĘTY!

Kilka dni temu (17 marca) na stadionie i Orliku w Pinczynie zorganizowano turniej piłkarski dla młodych zawodników (Junior E-2) . Wzięło w nim udział 6 drużyn ze Starej Kiszewy, Starogardu Gdańskiego, Kalisk i Pinczyna. Organizatorem turnieju był KS METEOR Pinczyn, a patronat sprawował Wójt Gminy Zblewo. To był dzień wielkich emocji sportowych, a wyniki turnieju zebraliśmy dla Państwa w tabelach.

-
2019.03.21

WARTO DOBRZE SIĘ UCZYĆ! STYPENDIA 2019 W SZKOLE W BORZECHOWIE

Średnia ocen - minimum 5.0, wzorowe zachowanie oraz nienaganna postawa, a do tego zaangażowanie w życie społeczne szkoły i środowiska... To kryteria, które trzeba spełnić, aby móc otrzymać stypendium za wyniki w nauce. Komu się to udało w I semestrze roku szkolnego 2018/2019? Zapraszamy na relację z uroczystości wręczenia stypendiów w szkole w Borzechowie.

-
2019.03.18

VI BITWA KULINARNA REGIONÓW. KOCIEWIANKI ZE ZBLEWA GÓRĄ!

Karbónada z zasmażaną kapustą, potrawka z kury i legumina – to menu konkursowe VI Regionalnej Bitwy Kulinarnej, która odbyła się w sobotę (16 marca) w Tuchomiu. Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu jadła weselnego, bowiem tematem przewodnim bitwy było właśnie "Kaszëbsczi wieselé". I jak się okazało, najlepsze jadło na kaszubskie wesele przygotowały… Kociewianki ze Zblewa!

POBIEGLI DO PIASECZNA
2019.03.18

POBIEGLI DO PIASECZNA

Niedawno odbyła się II Pielgrzymka Biegowa do Piaseczna. Wzięli w niej udział także nasi biegacze z gminy Zblewo – z KS Sokół Zblewo, jak i Morsy Zblewo. Na ostatnich 8 km dołączył do naszych zawodników nawet Ksiądz Wikary ze Zblewa, wykazując się doskonałym przygotowaniem i wolą walki. Pogoda okazała się łaskawa, deszcz padał tylko chwilami, a wiatr wiejąc z tyłu pomagał w pokonywaniu trasy.

 

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne