Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

-
2018.12.20

JUŻ JUTRO ZAPRASZAMY NA KONCERT KOLĘD W ZBLEWSKIM KOŚCIELE

W tym pięknym, przedświątecznym czasie, Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Kociewski w Zblewie oraz Parafia w Zblewie zapraszają na niezwykły Koncert Kolęd. Już w najbliższy piątek (21 grudnia) o godz. 18:00 w kościele parafialnym w Zblewie wystąpi Ewelina Rytelewska z zespołem.

-
2018.12.20

PIĘKNA WIGILIA RODZINY ŚDS-u

W przedświąteczną środę (19 grudnia) do wspólnego, wigilijnego stołu zasiadła rodzina Środowiskowego Domu Samopomocy w Kleszczewie Kościerskim. Uroczystość miała wyjątkowo serdeczny, ciepły i prawdziwie rodzinny wymiar. Wraz z podopiecznymi ŚDS-u, ich rodzinami i terapeutami świętowali wczoraj także ich przyjaciele, sympatycy i współpracownicy.  

„DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚCIE…” – SENIORZY Z PINCZYNA PODZIELILI SIĘ OPŁATKIEM
2018.12.19

„DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚCIE…” – SENIORZY Z PINCZYNA PODZIELILI SIĘ OPŁATKIEM

Każdego roku, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia seniorzy z Pinczyna spotykają się przy wigilijnym stole… Piękna uroczystość wigilijna odbyła się w przedświąteczną niedzielę (16 grudnia).

-
2018.12.19

MAŁY BUKOWIEC: RADOŚĆ ZE ŚWIĄT I NOWEJ ŚWIETLICY!

W Małym Bukowcu już tradycyjnie odbyło się spotkanie opłatkowe integrujące mieszkańców i letników. W tym roku było to spotkanie wyjątkowe. Dlaczego? Opowiada o tym Krzysztof Bagorski - mieszkaniec Małego Bukowca, znany artysta i społecznik.

-
2018.12.19

WIGILIA SENIORÓW Z BORZECHOWA

Radość ze spotkania i pamięć o tych, którzy już odeszli… - pod tym znakiem minęło przedświąteczne spotkanie seniorów z Borzechowa. Uroczystość rozpoczęła się symboliczną minutą ciszy i wspomnieniem tych członków borzechowskiego koła PZERiI, których w tym roku zabrakło przy świątecznym stole.

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne