Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

RUSZAJĄ ROBOTY DROGOWE SEMLIN-PINCZYN I UL.DWORCOWA  W BYTONI
2019.09.27

RUSZAJĄ ROBOTY DROGOWE SEMLIN-PINCZYN I UL.DWORCOWA W BYTONI

Wójt Gminy Zblewo uprzejmie informuje, że rozpoczęły się prace przygotowawcze związane z  przebudową 2 dróg tj. Pinczyn – Semlin i ul. Dworcową w Bytoni. 

 

-
2019.09.25

DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA - ZGŁOSZENIA POWIERZCHNI ORAZ REJONIZACJI UPRAW MAKU I KONOPI WŁÓKNISTYCH

Jak poinformował nas Urząd Marszałkowski WP, rozpoczęto prace nad Uchwałą Sejmiku w sprawie określenia ogólnej powierzchni przeznaczonej pod uprawę maku i konopi włóknistych oraz rejonizacji tych upraw w 2020 roku. W związku z tym,  w terminie do 31 października 2019 r. przyjmowane będą zgłoszenia ...

-
2019.09.25

KS SOKÓŁ W KIEŁPINIE: "MOŻESZ WIĘCEJ NIŻ MYŚLISZ!"

Nasi biegacze z KS Sokół Zblewo wzięli ostatnio udział w 4 Biegu Arasmusa w Kiełpinie i osiągnęli świetne wyniki! Bieg rozegrano na dystansie 5 km. Trasa bardzo szybka, zdaniem organizatorów: "Bieg Arasmusa to najszybszy bieg na 5km w Polsce północnej! I jedna z najszybszych atestowanych tras na dystansie 5 km w Polsce!". 

-
2019.09.25

SPOTKANIE INTEGRACYJNE MIESZKAŃCÓW JEZIERC - ZAPROSZENIE

Sołtys oraz Rada Sołecka wsi Jezierce serdecznie zapraszają wszystkich Mieszkańców sołectwa na spotkanie integracyjne – wieczór przy dobrej kawie, dobrej muzyce i miłych rozmowach ze znajomymi. Spotkanie odbędzie się 5 października (sobota) o godz.18:00 w miejscowej świetlicy wiejskiej.

-
2019.09.23

CZYSTE POWIETRZE, CZYSTE ŚRODOWISKO, CZYSTE KOCIEWIE…

Kilka dni temu w szkołach podstawowych na terenie naszej gminy przeprowadzono kampanię edukacyjną. W ramach zrealizowanych prelekcji dzieci i młodzież ze szkół podstawowych poszerzyły znacząco swoją wiedzę w zakresie czystości powietrza, gospodarowania odpadami, selektywnej zbiórki odpadów, prostych sposobów na ochronę przyrody...

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne