Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

XXI FESTYN KOCIEWSKI – RELACJA (część 4): ROXI I DWA PIĘTRA PUBLICZNOŚCI!
2019.07.10

XXI FESTYN KOCIEWSKI – RELACJA (część 4): ROXIE I DWA PIĘTRA PUBLICZNOŚCI!

Tym razem zaglądamy na scenę XXI Festynu Kociewskiego , na której wczesnym popołudniem niepodzielnie królowała Roksana Węgiel. Na jej koncert przyszły prawdziwe tłumy! I myliłby się ten kto sądzi, że publiczność wypełniła cały stadion w Zblewie, bo tak naprawdę było jej dwa razy więcej!

-
2019.07.10

XXI FESTYN KOCIEWSKI – RELACJA (część 3) –TURNIEJ SOŁECTW

Coroczny Turniej Sołectw jest już naszą tradycją podczas Festynu Kociewskiego. W tym roku w konkursie wzięło udział 11 sołectw. Zwycięzcą zostało Kleszczewo Kościerskie, ale tak naprawdę nie wynik się tu liczył, ale świetna zabawa! A tej – nie brakowało! Było mnóstwo śmiechu, radości i wspaniałej integracji. Sami zobaczcie...

XXI FESTYN KOCIEWSKI - RELACJA (część 2): NAJLEPIEJ KOCIEWIE SMAKUJE W ZBLEWIE!
2019.07.09

XXI FESTYN KOCIEWSKI - RELACJA (część 2): NAJLEPIEJ KOCIEWIE SMAKUJE W ZBLEWIE!

Takich tłumów na Festynie Kociewskim w Zblewie chyba jeszcze nie było! I nic w tym dziwnego, bo organizatorzy postarali się, by było super atrakcyjnie, wesoło i smacznie! I właśnie od tego „smacznie” zacznijmy…  A skoro mowa o smacznej kuchni to z pewnością mowa o naszych najlepszych na świecie Paniach Gospodyniach (i Panach Gospodarzach) z naszych Kół Gospodyń Wiejskich.

-
2019.07.09

XXI FESTYN KOCIEWSKI - RELACJA (część 1): KOCIEWSKA FAMILIJA

Zapraszamy na naszą relację z festynu – będziemy ją publikować w odcinkach, bo tyle się działo, że nie możemy niczego pominąć! A zatem – zacznijmy od początku czyli od oficjalnego otwarcia naszej imprezy! A kiedy tylko padło symboliczne „XXI Festyn Kociewski uważamy za otwarty….” – na scenie zrobiło się kolorowo, wesoło i gwarnie!

XXI FESTYN KOCIEWSKI ZA NAMI. DZIĘKUJEMY, ŻE BYLIŚCIE!
2019.07.09

XXI FESTYN KOCIEWSKI ZA NAMI. DZIĘKUJEMY, ŻE BYLIŚCIE!

Kochani Mieszkańcy, drodzy Przyjaciele i Goście z sąsiednich gmin i całego regionu! Za nami XXI Festyn Kociewski. Dziękujemy, że byliście z nami! Było nam bardzo miło Was gościć! Zapraszamy za rok – na kolejny Festyn Kociewski i dołożymy wszelkich starań, byście zawsze chętnie przyjeżdżali do gościnnej gminy Zblewo. 

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne