Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

KLESZCZEWO KOŚCIERSKIE: INTEGRACJA NA SPORTOWO!
2019.02.26

KLESZCZEWO KOŚCIERSKIE: INTEGRACJA NA SPORTOWO!

W minioną niedzielę (24 lutego) w hali sportowej w Kleszczewie Kościerskim odbył się halowy turniej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Zblewo. W turnieju udział brały udział drużyny seniorów z Jezierc, Semlina i Kleszczewa oraz drużyny juniorów z Kleszczewa- Semlina oraz Pinczyna. Ciekawostką jest to, że nad każdą drużyną opiekę sprawował sołtys danej miejscowości.

-
2019.02.21

AKTYWNE FERIE W SOŁECTWIE KAROLEWO

Przez ostatnie dwa tygodnie świetlica wiejska w Piesienicy tętniła życiem i radosnym śmiechem! A wszystko to za sprawą trzech mam z sołectwa Karolewo: Moniki Cesarz, Justyny Fojut i Agnieszki Princ. To właśnie one postanowiły zorganizować aktywne ferie dla dzieci z sołectwa! I jak postanowiły – tak zrobiły!

-
2019.02.20

MEDIALNA KARIERA ZBLEWSKICH ŻUKÓW NA EMERYTURZE

Nasze strażackie żuki stały się sławne na całą Polskę i trafiły nie tylko na radiową antenę, ale także do telewizji! W zawrotnym tempie ze strony urzędowej i oficjalnego BIP-u Gminy Zblewo nasze żuki gościły najpierw na antenie Radia Gdańsk, a potem wystąpiły w TVP 3 Gdańsk, TVP1 i TVN Turbo... Skąd takie zainteresowanie?

BIBLIOTEKA W ZBLEWIE ZAPRASZA NA WYSTAWĘ „KOCIEWIE W OBIEKTYWIE”
2019.02.20

BIBLIOTEKA W ZBLEWIE ZAPRASZA NA WYSTAWĘ „KOCIEWIE W OBIEKTYWIE”

W zblewskiej bibliotece można właśnie obejrzeć wędrującą wystawę powarsztatową " Kociewie w obiektywie". Pomysłodawcą projektu jest Lech J. Zdrojewski. Zdjęcia znajdujące się na wystawie zostały wykonane podczas warsztatów fotograficznych przez pasjonatów urzeczonych " galilejską urodą Kociewia"- jak o charakterze tego regionu pisał ks. Janusz Stanisław Pasierb. Serdecznie zapraszamy do oglądania!

wejściówki
2019.02.18

JUŻ OD TEJ ŚRODY BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI NA KONCERT Z OKAZJI DNIA KOBIET!

Szanowni Państwo, już od najbliższej środy tj. 20 lutego od godz.9:00, w Gminnym Ośrodku Kultury w Zblewie (ul. Główna 40) rozpocznie się dystrybucja bezpłatnych wejściówek na koncert z okazji Dnia Kobiet. Przypomnijmy, iż na zaproszenie Wójta Gminy Zblewo wystąpi Roberto Zucaro.

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne