Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

RELIKWIE ŚW. WOJCIECHA JUŻ W ZBLEWIE.  W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ – UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KOŚCIOŁA
2019.04.26

RELIKWIE ŚW. WOJCIECHA JUŻ W ZBLEWIE. W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ – UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KOŚCIOŁA

W poświąteczny wtorek (23 kwietnia) delegacja społeczności parafii w Zblewie pod przewodnictwem ks. prałata Zenona Góreckiego pielgrzymowała do Gniezna. Cel tej pielgrzymki był wyjątkowy – nasza parafia miała bowiem otrzymać relikwie św.Wojciecha. I tak się stało…

-
2019.04.26

MORSY ZBLEWO W NORWEGII

Niedawno Morsy Zblewo wybrały się w podróż do pięknej Norwegii. O tej wyprawie i wędrówkach po norweskich fiordach opowiada Ewa Ossowska – szefowa naszych Morsów Zblewo. "Przeżyliśmy niesamowitą przygodę. Momentami było ciężko, trasa była dość trudna, wiodącą po fiordach, ale warto było! ...

PROŚBA DO MIESZKAŃCÓW
2019.04.26

PROŚBA DO MIESZKAŃCÓW O OGRANICZENIE POBORU WODY NA CELE OGRODNICZE

Szanowni Państwo - mieszkańcy gminy Zblewo. W związku z przedłużającym się brakiem opadów deszczu Zakład Komunalny Gminy Zblewo uprzejmie prosi  o ograniczenie poboru wody na cele ogrodnicze. Prosimy o wyrozumiałość w powyższej sprawie.

 

kiermasz
2019.04.18

JUŻ JUTRO (WIELKI PIĄTEK) O 15:00 - KIERMASZ WIELKANOCNY W BYTONI!

W Wielki Piątek (tj. 19 kwietnia) o godz.15:00 Panie Gospodynie z KGW Bytonia zapraszają na Kiermasz Wielkanocny. Będzie można zakupić nie tylko piękne ozdoby, ale przede wszystkim – wspaniałe, swojskie potrawy oraz ciasta na święta. Wśród nich -  fantastyczne, gotowane babki, z których KGW Bytonia słynie!

ŚDS
2019.04.17

ŚNIADANIE WIELKANOCNE RODZINY ŚDS-u

Do pięknie zastawionego, prawdziwie świątecznego stołu zasiadała dziś rano rodzina Środowiskowego Domu Samopomocy z Kleszczewa Kościerskiego.  To wyjątkowo duża rodzina, liczy ona bowiem kilkadziesiąt osób! Są to nie tylko podopieczni naszego ŚDS-u, ale także ich rodzice, terapeuci, pracownicy GOPS-u oraz liczne grono przyjaciół.

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne