Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

PRZYŁĄCZ SIĘ DO AKCJI "KARMA DLA KOTKA!"
2019.03.14

PRZYŁĄCZ SIĘ DO AKCJI "KARMA DLA KOTKA!"

ŚDS  w Kleszczewie Kościerskim oraz Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Uśmiechnij się” serdecznie zapraszają do włączenia się w akcję zbiórki karmy dla kotów wolno żyjących na terenie powiatu starogardzkiego, które są pod opieką TOZ w Starogardzie Gdańskim. Zbiórka trwa do 21 marca (czwartek) i może się do niej przyłączyć każdy z nas! Gorąco zachęcamy!

WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO "NAJLEPIEJ KOCIEWIE CZUJE SIĘ W ZBLEWIE"
2019.03.14

WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO "NAJLEPIEJ KOCIEWIE CZUJE SIĘ W ZBLEWIE"

Znamy już wyniki III edycji konkursu fotograficznego pn. „Najlepiej Kociewie czuje się w Zblewie”, który cieszył się dużym zainteresowaniem naszych mieszkańców! W konkursie wzięło udział 20 osób, a zgłosiły one łącznie prawie 100 wspaniałych fotografii. Jak zaznacza jury, poziom konkursu był naprawdę bardzo wysoki!

RUSZYŁ KONKURS "PIĘKNA WIEŚ". ZAPRASZAMY!
2019.03.14

RUSZYŁ KONKURS "PIĘKNA WIEŚ". ZAPRASZAMY!

Można już zgłaszać się do etapu gminnego XXVI edycji konkursu Piękna Wieś Pomorska. Warto, bo łączna pula nagród w finale wojewódzkim konkursu wynosi 84 tys. zł!  Zgłoszenia do etapu gminnego można składać do 29 marca 2019 r. w Urzędzie Gminy w Zblewie (w Biurze Obsługi Klienta lub w sekretariacie). Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

-
2019.03.12

DZIEŃ KOBIET W PIESIENICY. "KOBIETA JEST JAK PIĘKNY KWIAT!"

Dzień Kobiet w sołectwie Karolewo był nie tylko uroczysty, ale także wyjątkowo radosny i wesoły! Uroczystość zorganizowano w minioną niedzielę (10 marca) w świetlicy wiejskiej w Piesienicy. Gospodarzem spotkania był sołtys Stanisław Fojut oraz panowie z Rady Sołeckiej. Były życzenia i kwiaty dla Pań, ogromny tort i fantastyczne występy.

-
2019.03.12

DZIEŃ KOBIET W ZBLEWIE: GWIAZDY NA SCENIE, GWIAZDY NA WIDOWNI!

Jak co roku wójt Artur Herold zaprosił wszystkie mieszkanki gminy Zblewo na wspaniały koncert z okazji Dnia Kobiet. W imprezie wzięło udział prawie 800 pań z całej gminy, które świetnie bawiły się przy największych hitach włoskiej piosenki. Zapraszamy na fotorelację z koncertu!

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne