Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

ZAPRASZAMY DO PINCZYNA NA 27. FINAŁ WOŚP!
2019.01.13

ZAPRASZAMY DO PINCZYNA NA 27. FINAŁ WOŚP! ZOBACZ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM!

Serdecznie zapraszamy dzisiaj tj. w niedzielę (13 stycznia 2019 r.) do Pinczyna na 27 Finał WOŚP (w godzinach od 15.30 – 19.30).  W programie, jak zawsze moc atrakcji dla każdego, Zobacz szczegółowy program!

27. FINAŁ WOŚP W ZBLEWIE - ZOBACZ PROGRAM!
2019.01.13

BĘDZIE SIĘ DZIAŁO! ZAPRASZAMY NA 27. FINAŁ WOŚP W ZBLEWIE!

27 Finał WOŚP w Zblewie zapowiada się bardzo atrakcyjnie! Zapraszamy na naszą halę widowiskowo-sportową na popołudnie pełne dobrych emocji!  W tym roku zblewską Orkiestrę rozkręca DJ MAX Wojciech Nadolski! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem finału. Czekamy na Was!

-
2019.01.11

XXI DEKANALNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK W ZBLEWIE – ZA NAMI!

Piękną tradycją Publicznej Szkoły Podstawowej w Zblewie jest wspólne kolędowanie. Od 21 lat szkoła - we współpracy z  parafią w Zblewie – organizuje Dekanalny Przegląd Kolęd i Pastorałek. W tegorocznym przeglądzie - który odbył się dzisiaj tj.11 stycznia - wzięli udział uczniowie z Pinczyna, Bytoni, Borzechowa i Zblewa oraz grupa „Żabek” z Gminnego Przedszkola w Zblewie.

-
2019.01.11

INFORMACJA W SPRAWIE BUDOWY GAZOCIĄGU W PINCZYNIE

Szanowni Mieszkańcy, uprzejmie informujemy, iż Polska Spółka Gazownictwa rozpoczęła  prace związane z budową sieci gazowej średniego ciśnienia na ternie miejscowości  Pinczyn.  W roku bieżącym inwestor planuje wykonać około 21 km sieci gazowej (...)

GOSPODYNIE ZE ZBLEWA ZAPRASZAJĄ NA WIECZÓR PEŁEN KOCIEWIA!
2019.01.10

GOSPODYNIE ZE ZBLEWA ZAPRASZAJĄ NA WIECZÓR PEŁEN KOCIEWIA!

KGW Zblewo serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców i sympatyków pięknego Kociewia na niezwykłe wydarzenie promujące naszą lokalną kulturę pn. „Tradycje i obrzędy kociewskie”. Spotkanie odbędzie się w sobotę (12 stycznia) o godz. 18:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Zblewie.

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne