Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

-
2018.12.19

JASEŁKA I KIERMASZ W BYTOŃSKIEJ SZKOLE

To był ciepły, serdeczny i prawdziwie świąteczny wieczór w bytońskiej szkole, która jak co roku zaprosiła mieszkańców na Kiermasz Świąteczny. Kiermasz zorganizowano w przedświąteczny piątek (14 grudnia). W jego organizację włączyli się tu wszyscy: dyrekcja, Rada Rodziców, uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły w Bytoni.

-
2018.12.19

ZESPÓŁ „ŹRÓDŁO” UŚWIETNIŁ II POMORSKĄ #KOMÓRKOMANIĘ

Kilka dni temu nasz zespół "Źródło" z Kleszczewa Kościerskiego wystąpił w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni, uświetniając  galę kończącą kampanię edukacyjno-informacyjną „II Pomorska #Komórkomania”. Organizatorami całej akcji było Kuratorium Oświaty w Gdańsku oraz Fundacja DKMS.

KOLĘDOWANIE W LIPIEJ GÓRZE
2018.12.19

KOLĘDOWANIE W LIPIEJ GÓRZE

W sobotę (15 grudnia) Mikołaj odwiedził dzieci z Lipiej Góry i Bukowca Królewskiego. Spotkanie zorganizował sołtys Lipiej Góry, który zadbał także o poczęstunek dla wszystkich gości (w tym pyszny sernik!). Uradowane dzieci dostały paczki ze słodkościami, a rodzice – mały upominek (kawę). Było wesoło i świątecznie, śpiewano kolędy, a Mikołaj nie zapomniał sprawdzić, czy dzieci znają pacierz.

-
2018.12.14

WIRTY. NA TROPIE TAJEMNIC...

Miejscowość Wirty w gminie Zblewo znana jest przede wszystkim z najstarszego w Polsce, pięknego arboretum. Kilka dni temu o Wirtach znów zrobiło się głośno, ale tym razem za sprawą premiery książki „Postawić na szczęście” Anny Sakowicz, której akcja została osadzona w starej leśniczówce „Pod Jeleniem” w Wirtach.

"ŚWIĘTO PIERNIKA" - BYŁO ŚWIĄTECZNIE I PYSZNIE!
2018.12.14

"ŚWIĘTO PIERNIKA" - BYŁO ŚWIĄTECZNIE I PYSZNIE!

Niedawno w Publicznej Szkole Podstawowej w Zblewie odbyło się coroczne „Święto Piernika.” Impreza rozpoczęła się częścią artystyczną przeznaczoną „dla ducha” zgromadzonych gości. Tworzyły ją popisy wokalne i taneczne uczniów.

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne