Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

PARKINGI
2019.07.05

XXI FESTYN KOCIEWSKI (7 LIPCA) – PARKINGI DOSTĘPNE DLA GOŚCI FESTYNU

Szanowni Państwo – dla Państwa wygody podajemy wykaz parkingów, na których w niedzielę 7 lipca podczas XXI Festynu Kociewskiego można pozostawić auta. Są to parkingi w Zblewie, w bardzo niedalekiej odległości od miejsca imprezy – dojście na stadion zajmie Państwu zaledwie kilka minut.

JUŻ 7 LIPCA - XXI FESTYN KOCIEWSKI PEŁEN GWIAZD I ŚWIETNEJ ZABAWY!
2019.07.05

JUŻ W TĘ NIEDZIELĘ (7 LIPCA) - XXI FESTYN KOCIEWSKI PEŁEN GWIAZD I ŚWIETNEJ ZABAWY!

Gmina Zblewo serdecznie zaprasza na XXI Festyn Kociewski – pełną gwiazd, słońca i świetnej zabawy letnią imprezę, na którą od wielu lat ściągają do Zblewa tysiące gości! Zapraszamy w tę niedzielę 7 lipca – startujemy o godz.14:00, a spotykamy się jak zawsze na stadionie sportowym w Zblewie.

SZYBCY JAK STRZAŁA I NIEUGIĘCI! PRZEZ GÓRY, BŁOTO, PIACH I ZAROŚLA… O KIM MOWA?
2019.07.03

SZYBCY JAK STRZAŁA I NIEUGIĘCI! PRZEZ GÓRY, BŁOTO, PIACH I ZAROŚLA… O KIM MOWA?

Przez góry, lasy, błoto i piach, zarośla i przełęcze, w samo południe i o północy, biegnąc, płynąc, jadąc na rowerze… Szybcy jak strzała, niepokonani i nieugięci. O kim mowa? Jak to o kim?! O naszych Morsach Zblewo! Zapraszamy na krótką relacje z ostatnich biegów, w którym Morsy wzięły udział.

POWITANIE LATA W MAŁYM BUKOWCU
2019.07.03

ŚWIETNA ZABAWA NA POWITANIE LATA W MAŁYM BUKOWCU

Coroczny letni Festyn Rodzinny w Małym Bukowcu zorganizowano już po raz piąty. Wszyscy bawili się doskonale, bo pogoda była wręcz wyśmienita, a Gospodarze spisali się na medal! Impreza odbyła się 29 czerwca. Długie oczekiwanie, przygotowania i … wszystko udało się jak zawsze!

-
2019.07.02

XV KONCERT PIEŚNI KOŚCIELNEJ W ZBLEWIE - ZA NAMI...

W ostatnią niedzielę czerwca (tj. 30 czerwca) nasz kościół parafialny w Zblewie wypełnił się pięknym śpiewem. A wszystko to za sprawą niezwykłego Koncertu Pieśni Kościelnej, który odbył się w Zblewie już po raz piętnasty. To niewątpliwie jedno z największych wydarzeń tego typu w naszym regionie, na który co roku ściąga do Zblewa kilkuset chórzystów z całego Pomorza.

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne