Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

W NAJBLIŻSZY PIĄTEK - KRÓTSZE GODZINY PRACY URZĘDU GMINY W ZBLEWIE
2019.04.17

W NAJBLIŻSZY PIĄTEK - URZĄD GMINY CZYNNY DO GODZ.13:00

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż w najbliższy piątek tj. 19 kwietnia 2019 r. Urząd Gminy w Zblewie oraz wszystkie jednostki organizacyjne Gminy (m.in. biblioteki, GOK, CUW, GOPS, ZK Gminy Zblewo) będą czynne do godz.13:00. Za utrudnienia przepraszamy.

-
2019.04.16

POCIĄG RETRO PRZEJECHAŁ PRZEZ GMINĘ ZBLEWO

W sobotni wieczór (13 kwietnia), mimo przenikliwego zimna wielu mieszkańców naszej gminy wybrało się na pewien szczególny spacer.  Dlaczego szczególny? Bo wszystkie nasze drogi prowadziły w pobliże torów kolejowych i dworców oraz przystanków PKP. To właśnie tamtędy, tuż przed godziną 19:00 przejechał wyjątkowy pociąg retro...

-
2019.04.16

PASZTET, ŻUREK I MAZUREK czyli PYSZNY KIERMASZ WIELKANOCNY W BORZECHOWIE

Swojski żurek na naturalnym zakwasie, mazurki, wspaniałe baby wielkanocne, bułeczki borzechowskie, rogaliki, pasztet, jajka faszerowane i wiele, wiele innych świątecznych przysmaków czekało na gości tegorocznego Kiermaszu Wielkanocnego w Borzechowie. Było pysznie, kolorowo i prawdziwie świątecznie!

wer
2019.04.16

WERNISAŻ, NAGRODY I ZAPROSZENIE NA WYSTAWĘ

W miniony piątek (12 kwietnia) w Gminnym Ośrodku Kultury w Zblewie odbył się wernisaż wystawy pokonkursowej pn. „Najlepiej Kociewie czuje się w Zblewie”. Wernisaż połączony był z uroczystym wręczeniem nagród w konkursie. A przypomnijmy, iż w tegorocznej edycji zwyciężyła (po raz kolejny) Julieta Skrzypczak.

JUŻ JUTRO – SOKÓŁ ZBLEWO ZMIERZY SIĘ Z CHOJNICZANKĄ II CHOJNICE
2019.04.16

JUŻ JUTRO – SOKÓŁ ZBLEWO ZMIERZY SIĘ Z CHOJNICZANKĄ II CHOJNICE

Choć to Wielki Tydzień – nie brak sportowych wydarzeń i wielkich, sportowych emocji. Już jutro tj. w środę 17 kwietnia o godz.16:00 na naszym stadionie w Zblewie – mecz o mistrzostwo V ligi (grupa 2). Nasz Klub Sportowy Sokół Zblewo zmierzy się w Chojniczanką II Chojnice. Trzymajmy kciuki i gorąco kibicujmy naszym zawodnikom!

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne