Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

JUŻ WKRÓTCE: III MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL MUZYKI ORGANOWEJ NA KOCIEWIU PO RAZ KOLEJNY W ZBLEWIE
2019.05.23

JUŻ W TĘ NIEDZIELĘ: III MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL MUZYKI ORGANOWEJ NA KOCIEWIU - KONCERT W ZBLEWIE

Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich miłośników muzyki organowej i wokalnej do Zblewa. W kościele pw. św. Michała Archanioła w niedzielę 26 maja o godzinie 18:00 odbędzie się niezwykły koncert...

RUSZA SOŁECKI KONKURS NA „NAJPIĘKNIEJSZĄ POSESJĘ SOŁECTWA ZBLEWO 2019”
2019.05.23

RUSZA SOŁECKI KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ POSESJĘ ZBLEWA

Sołtys oraz Rada Sołecka Zblewa ogłaszają konkurs pn. „Najpiękniejsza Posesja Sołectwa Zblewo 2019”. Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich mieszkańców sołectwa Zblewo, którzy mogą pochwalić się swoimi pięknymi ogrodami, kwietnikami, rabatami i innego typu aranżacją przydomowych  terenów zielonych.

ZAPRASZAMY NA WĘDKARSKI DZIEŃ DZIECKA
2019.05.23

ZAPRASZAMY NA WĘDKARSKI DZIEŃ DZIECKA

Wędkarze z koła PZW 64 Pinczyn oraz Wójt Gminy Zblewo serdecznie zapraszają dzieci z gminy Zblewo na "Festyn Wędkarski z okazji Dnia Dziecka" nad jeziorem Wielkim w Strudze. Festyn odbedzie się w sobotę tj. 1 czerwca, w godzinach od 8.00 do 13.00. W programie: zawody spławikowe, konkursy i niespodzianki.

W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ - WYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO. ZOBACZ, GDZIE GŁOSOWAĆ!
2019.05.22

W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ - WYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO.

Przypominamy, iż już w najbliższą niedzielę (26 maja) odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. Lokale wyborcze otwarte będą  od godz. 700 do godz. 2100.  A gdzie mieszkańcy gminy Zblewo mogą oddać swój głos? Żeby ułatwić Państwo głosowanie zamieszczamy siedziby obwodowych komisji wyborczych w naszej gminie.

BORZECHOWO. WKRÓTCE WIELKIE OTWARCIE NOWEJ ŚWIETLICY WIEJSKIEJ
2019.05.22

BORZECHOWO. WKRÓTCE WIELKIE OTWARCIE NOWEJ ŚWIETLICY WIEJSKIEJ

W Borzechowie wielka radość! Cieszą się wszyscy – zwłaszcza borzechowscy seniorzy, gospodynie z KGW „Modraki”, sportowcy, organizacje pozarządowe, dzieci i młodzież… Już za kilkanaście dni wszyscy będą mogli bowiem korzystać z pięknej, nowoczesnej  świetlicy wiejskiej, spełniającej także rolę zaplecza sportowego.

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne