Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

-
2019.06.26

POGODA, HUMORY I RYBY – DOPISAŁY!

Kolejna, udana impreza wędkarska – za nami! W niedzielny poranek (23 czerwca) wędkarze z koła PZW Pinczyn wraz z Wójtem Gminy Zblewo zorganizowali zawody gruntowe nad jeziorem Wielkim w Strudze. Pogoda dopisała, ryby – też! A co „brało”? Były płocie, leszcze, karasie i lin. Największą rybę zawodów złowił Łukasz Zarębski, a był to piękny leszcz o wymiarach: 54 cm i wadze 2,5 kg!

ROZPOCZĘŁY SIĘ WAKACJE - GOK W ZBLEWIE ZAPRASZA!
2019.06.21

ROZPOCZĘŁY SIĘ WAKACJE - GOK W ZBLEWIE ZAPRASZA!

Wakacyjne zajęcia potrwają od 15 lipca do 23 sierpnia. Mogą w nich uczestniczyć dzieci w wieku od lat 7. Warunkiem uczestnictwa jest podpisana zgoda przez rodziców dziecka. Uczestnicy powinni przynosić ze sobą drugie śniadanie. A jakie atrakcje czekają na dzieci? Zapraszamy do zapoznania się z letnią ofertą GOK-u .

-
2019.06.19

ONKO-REJS: WYBIERAM ŻYCIE! JUŻ WKRÓTCE SPOTKANIE W ZBLEWIE

"ONKO-REJS: WYBIERAM ŻYCIE" to projekt, w ramach którego od 21 do 29 czerwca 2019 – 10 osób pokona łącznie blisko 160 km, by pokazać, że z rakiem można wygrać i nie warto się poddawać! Trasa tego niezwykłego marszu wiedzie m.in. przez Zblewo. Zapraszamy na spotkanie z uczestnikami marszu!

-
2019.06.18

NAJSTARSZE RODY ZBLEWA - APEL DO MIESZKAŃCÓW O POMOC

Szanowni Państwo, trwają starania nad przygotowaniem opracowania dotyczącego m.in. historii najstarszych rodzin/rodów zamieszkujących Zblewo. Dlatego też zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w zebraniu materiałów do książki. Prosimy o kontakt tych z Państwa, którzy mają jakiekolwiek informacje o swoich rodzinach, przodkach – mieszkańcach miejscowości Zblewo…

SOŁTYS SEMLINA ZAPRASZA NA NOC KUPAŁY NAD JEZIOREM
2019.06.18

SOŁTYS SEMLINA ZAPRASZA NA NOC KUPAŁY NAD JEZIOREM

Sołtys i Rada Sołecka Semlina oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Semlinie serdecznie zapraszają już w najbliższą niedzielę (23 czerwca) na Noc Kupały nad miejscowym jeziorem. Impreza rozpocznie się o godz.17.00. Będzie wspólne wicie wianków i puszczanie ich na wody semlińskiego jeziora, zapłonie też  ognisko i nie zabraknie muzyki, śpiewów i dużo dobrej zabawy.

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne