Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

pióro kociewskie
2019.01.29

ZGŁOŚ KANDYDATA DO NAGRODY "KOCIEWSKIE PIÓRO 2018"

Towarzystwo Społeczno-Kulturalne im. Małgorzaty Hillar w Zblewie ogłasza kolejną edycję nagrody „Kociewskie Pióro”. Przypomnijmy, iż jest to nagroda za osiągnięcia i zasługi dla Kociewia w dziedzinie literatury, publicystyki, animacji kultury (indywidualnie i zbiorowo) oraz za całokształt  działalności.

-
2019.01.29

POLICJANCI ROZBILI SZAJKĘ WŁAMYWACZY

Policjanci ze Zblewa przedstawili 20 zarzutów dotyczących kradzieży i włamań. Usłyszało je dwóch mieszkańców powiatu starogardzkiego w wieku 27 i 35 lat, którzy w ostatnim czasie dopuścili się szeregu przestępstw. Łączna wartość strat spowodowana działalnością tej grupy oszacowana została na kwotę blisko 50 tys. zł. Obecnie śledczy wyjaśniają bliższe okoliczności tej sprawy.

konkurs
2019.01.29

KONKURS OFERT NA REALIZACJĘ ZADANIA PUBLICZNEGO Z ZAKRESU ROZWOJU KULTURY FIZYCZNEJ I SPORTU

Wójt Gminy Zblewo ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu rozwoju kultury fizycznej i sportu na terenie Gminy Zblewo w 2019 r. Regulamin konkursu dostępny jest w BIP Gminy Zblewo.

RUSZA OGÓLNOPOLSKI KONKURS GRANTOWY PROGRAMU RÓWNAĆ SZANSE 2019
2019.01.24

RUSZA OGÓLNOPOLSKI KONKURS GRANTOWY PROGRAMU RÓWNAĆ SZANSE 2019

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła Ogólnopolski Konkurs Grantowy w ramach Programu "Równać Szanse 2019" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Program skierowany jest do fundacji i stowarzyszeń...

-
2019.01.24

KARTA DUŻEJ RODZINY. ZMIANY W PRZEPISACH, ZOBACZ KORZYŚCI!

GOPS w Zblewie informuje, iż od dnia 1 stycznia 2019 roku o Kartę Dużej Rodziny mogą ubiegać się rodzice i małżonkowie rodziców, którzy mieli na utrzymaniu co najmniej troje dzieci, bez względu na wiek tych dzieci w chwili składania wniosku. Wniosek o wydanie Karty Dużej Rodziny można złożyć w każdym czasie, w godzinach pracy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zblewie.

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne