Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

-
2019.04.09

GRATULACJE DLA NASZYCH BIEGACZY!

W dniu 7.04.2019 odbył się 36 Bieg Szpęgawski Szlakiem Martyrologii Ludności Pomorza. Zawodnicy z Sekcji Lekkoatletycznej KS Sokół Zblewo wraz z Morsami Zblewo bardzo licznie reprezentowali naszą gminę na tym wydarzeniu. Nasi zawodnicy walczyli na trasie biegu ulicznego o dystansie 5,8 km.

-
2019.04.08

BORZECHOWSKIE "MODRAKI" W GRODZISKU OWIDZ

W niedzielę (7 kwietnia) w Grodzisku Owidz odbył się Wielkanocny Jarmark Rękodzieła. Jak co roku grodzisko zapełniło się barwnymi kramami, na których można było znaleźć oryginalne i nietuzinkowe przedmioty, które po prostu „mają duszę”! Jedno z tych pięknych stoisk zaprezentowały nasze Panie i Panowie z Koła Gospodyń Wiejskich „MODRAKI” z Borzechowa.

strajk
2019.04.08

WE WSZYSTKICH PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH GMINY ZBLEWO TRWA STRAJK

W Gminie Zblewo wszystkie jednostki oświatowe (tj. 5 szkół oraz 2 przedszkola) przystąpiły do strajku, zapewniając jednocześnie opiekę tym dzieciom, których rodzice nie są w stanie jej zapewnić. Dyrektorzy placówek pozostają z rodzicami w stałym kontakcie poprzez dziennik elektroniczny lub stronę internetową.

-
2019.04.05

UWAGA! KONSERWACJA STRONY ZBLEWO.PL. PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Uprzejmie informujemy, iż w nocy z soboty 6 kwietnia 2019 r. na niedzielę 7 kwietnia 2019 r. w godzinach 02:00-06:00 mogą wystąpić krótkotrwałe utrudnienia w dostępie do naszej strony www.zblewo.pl z powodu przeprowadzania prac konserwacyjnych. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA WERNISAŻ WYSTAWY FOTOGRAFICZNEJ
2019.04.05

ZAPRASZAMY NA WERNISAŻ WYSTAWY FOTOGRAFICZNEJ

Serdecznie zapraszamy na uroczysty wernisaż wystawy fotograficznej pn. „Najlepiej Kociewie czuje się w Zblewie”. Na wystawie będzie można obejrzeć wszystkie zdjęcia, zgłoszone przez naszych mieszkańców do III edycji konkursu.Zapraszamy 12 kwietnia (godz.17:00) do GOK-u w Zblewie!

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne