Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

WESOŁE SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM W MIRADOWIE
2018.12.11

WESOŁE SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM W MIRADOWIE

W sobotnie przedpołudnie wszystkie dzieci z Miradowa czekały w świetlicy wiejskiej na wyjątkowego gościa – św. Mikołaja. Święty Mikołaj przybył – jak co roku – na zaproszenie sołtysa Ryszarda Gumińskiego i Rady Sołeckiej.

BORZECHOWO KIERMASZ
2018.12.07

MIKOŁAJKI 2018: TŁUMY GOŚCI NA XIX KIERMASZU MIKOŁAJKOWYM

Mikołajkowy serwis kończymy relacją z borzechowskiej szkoły, która wczoraj - już po raz XIX - zaprosiła mieszkańców na Kiermasz Mikołajkowy. Zaproszenie przyjęło kilkuset mieszkańców, którzy przyszli całymi rodzinami, by wspólnie obejrzeć występy dzieci i wziąć udział w tradycyjnym kiermaszu.

-
2018.12.07

MIKOŁAJKI 2018: SPOTKANIE Z DZIEĆMI Z BORZECHOWA

Jak co roku w Mikołajki, święty Mikołaj spotkał się dziećmi z Borzechowa na skwerku w centrum wsi. Tradycyjnie przybył tu na zaproszenie Pani Sołtys Renaty Klimowicz i Rady Sołeckiej. I jak zawsze był nadzwyczaj hojny! Ponad 100 paczek z łakociami trafiło do rąk najmłodszych mieszkańców sołectwa, a bajkowa scenografia z pięknie rozświetloną choinką zachwycała i tych małych, i tych dużych!

-
2018.12.07

MIKOŁAJKI 2018: ŚWIĘTY MIKOŁAJ NA ULICACH ZBLEWA

Mikołaj odwiedził wczoraj nie tylko wszystkie szkoły i przedszkola w naszej gminie, ale nie zapomniał także o trochę starszych mieszkańcach! Można było go zatem spotkać także na ulicach Zblewa, na Placu 700-lecia czy w Urzędzie Gminy i w bibliotece, gdzie m.in. odpytywał  dorosłych ze znajomości  wierszyków i kolęd. Egzamin wypadł celująco, a radości było co niemiara!

-
2018.12.07

MIKOŁAJKI 2018: LEKCJE Z MIKOŁAJEM W ZBLEWSKIEJ SZKOLE

Chemia, historia, informatyka, matematyka, a nawet – religia! We wszystkich tych lekcjach, prowadzonych wczoraj tj. w Mikołajki w PSP w Zblewie uczestniczył św. Mikołaj, który odwiedził uczniów i nauczycieli ze słodkimi upominkami i owocami. Na sympatycznego Świętego czekały zwłaszcza młodsze dzieci, które przygotowały dla Mikołaja piękne kolędy i wierszyki.

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne