Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

„Przebudowa ulicy Gajowej w miejscowości Pinczyn, w Gminie Zblewo
– droga publiczna nr 210 003G”.

 • prow

„Europejski Fundusz Rolny  na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

___________________________________________________________

„DROGA DO GAJU TERAZ NAM NIESTRASZNA…” CZYLI ULICA GAJOWA – OTWARTA!

opublikowano: 11 października 2018

 • gajowa

Stało się! Po wielu latach oczekiwań i kilku miesiącach robót – ulica Gajowa w Pinczynie została właśnie uroczyście otwarta!  Uroczystość odbyła się wczoraj (10 października) w samo południe w Pinczynie. Przed miejscowym przedszkolem przy ul. Gajowej zebrało się liczne grono mieszkańców i gości, wśród których byli m.in. przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego na czele z marszałkami: Wiesławem Byczkowskim i Krzysztofem Trawickim oraz Ryszardem Świlskim, a także przedstawiciele Powiatu Starogardzkiego – ze starostą Leszkiem Burczykiem i wicestarostą Kazimierzem Chyłą.

ODBIÓR UL. GAJOWEJ W PINCZYNIE. WKRÓTCE UROCZYSTE OTWARCIE!

opublikowano: 29 maja 2018

 • gajowa odbiór pinczyn

Ta wiadomość z pewnością najbardziej ucieszyła mieszkańców ul. Gajowej w Pinczynie. Po wielu latach oczekiwań i codziennych trudności w końcu doczekali oni się pięknej, bezpiecznej i nowoczesnej drogi. Jednym słowem - przebudowa ulicy Gajowej - zakończona! W dniu 18 maja 2018 r. dokonano odbioru technicznego inwestycji i przed nami już tylko oficjalne, uroczyste otwarcie nowej drogi, które planowane jest w czerwcu. A jest co świętować, bo "nowa" ul. Gajowa spełnia nie tylko wszystkie standardy techniczne, ale przede wszystkim - oczekiwania osiedlonych tu mieszkańców.

KOŃCOWY ODBIÓR UL.GAJOWEJ W PINCZYNIE CORAZ BLIŻEJ!

opublikowano: 11 maja 2018

 • GAJOWA

Jesteśmy coraz bliżej zakończenia największej, gminnej - drogowej inwestycji współfinansowanej ze środków unijnych. Od wielu miesięcy trwa bowiem przebudowa ul. Gajowej w Pinczynie, na które to zadanie otrzymaliśmy 1 712 713 zł wsparcia z PROW. Obecnie inwestycja jest już na ukończeniu. Końcowy odbiór drogi planowany jest w maju, a obecnie - niemalże codziennie - trwa kontrola jakości wykonania prac. Wraz z Wykonawcą codziennie sprawdzamy każdy metr nowej drogi, by nie dopuścić do błędów. Jak podkreśla wójt Artur Herold, drobiazgowe kontrole ze strony Inwestora (czyli Gminy Zblewo) to nasz obowiązek i realna potrzeba, ponieważ priorytetem jest zachowanie najwyższej jakości. „Mieszkańcy bardzo długo czekali na nowa ulicę, dlatego teraz – na finiszu – trzeba dołożyć wszelkich starań, by inwestycja była na przysłowiową „5+”. Nie ma więc mowy o żadnych „niedoróbkach” i brakach” – tłumaczy wójt.

UWAGA! WAŻNE OGŁOSZENIE - NIE PARKUJ NA UL.GAJOWEJ W PINCZYNIE!

opublikowano: 18 kwietnia 2018

 • gajowa

UWAGA! W związku z planowanymi robotami bitumicznymi na ul. Gajowej w Pinczynie, wykonawca inwestycji – firma PBD S.A. ze Starogardu Gdańskiego uprzejmie prosi, aby NIE PARKOWAĆ I NIE POZOSTAWIAĆ SAMOCHODÓW na ulicy Gajowej od najbliższego czwartku (tj. 19 kwietnia) aż do zakończenia prac bitumicznych. Za utrudnienia przepraszamy i dziękujemy za zrozumienie! / PBD Starogard Gdański/ .

KOLEJNY ODCINEK ASFALTU NA UL.GAJOWEJ W PINCZYNIE!

opublikowano: 11 kwietnia 2018

 • gajowa

W Pinczynie na ul.Gajowej trwają intensywne prace drogowe. Aktualnie prowadzone są tu prace brukarskie (na odcinku od ul. Semlińskiej do przedszkola). Na kolejnych odcinkach ulicy wylewany jest właśnie asfalt. Został zawarty aneks do umowy z Wykonawcą tj. Przedsiębiorstwem Budowy Dróg S.A. ze Starogardu Gd. wydłużający termin realizacji do 30.04.2018 r. Przypomnijmy, iż to największa inwestycja drogowa gminy Zblewo, realizowana z unijnym dofinansowaniem. Na zadanie to otrzymaliśmy 1 712 713 zł wsparcia z PROW.

GAJOWA W PINCZYNIE BĘDZIE GOTOWA NA WIOSNĘ

opublikowano: 2 lutego 2018

 • gajowa

Dzisiejsza ulica Gajowa – mimo, że przebudowa wciąż trwa – już na tym etapie zupełnie nie przypomina stanu sprzed kilku miesięcy!  Co cieszy, przebudowa ulicy Gajowej jest kompleksowa i całościowa.  I właśnie dlatego Inwestor czyli Gmina Zblewo nie tylko na bieżąco reaguje na konieczność wykonywania dodatkowych prac, których na etapie projektowania nie można było przewidzieć, ale także patrzy przyszłościowo – stąd m.in. położenie instalacji pod światłowód. I właśnie dlatego, już na początku stycznia Gmina Zblewo podpisała umowę na wykonanie niezbędnych robót uzupełniających, które właśnie trwają. Konieczne było też podpisanie aneksu terminowego do umowy z Wykonawcą inwestycji tj. firmą PBD. Dokument podpisano 31 stycznia...

WIELKA CHWILA: LEJEMY ASFALT NA UL.GAJOWEJ!

opublikowano: 20 grudnia 2017

 • GAJOWA

Wielka chwila dla wszystkich mieszkańców ul.Gajowej w Pinczynie, gdzie trwa obecnie realizacja jednej z największych i najbardziej wyczekiwanych inwestycji drogowej w gminie Zblewo. Stary rok kończymy wspaniałymi wieściami - właśnie wylano bowiem pierwszy asfalt na ul.Gajowej! Mieszkańcy się cieszą, a prace postępują - co widać "gołym okiem". Przypomnijmy, iż  przebudowa ul. Gajowej w Pinczynie jest dofinansowana z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - na zadanie to otrzymaliśmy 1 712 713 zł wsparcia z PROW.

UWAGA MIESZKAŃCY UL. GAJOWEJ W PINCZYNIE!

opublikowano: 3 listopada 2017

 • wazne

UWAGA MIESZKAŃCY ULICY GAJOWEJ W PINCZYNIE! DOJAZD OD STRONY PAŁUBINKA I UL. NOWODWORSKIEJ CZASOWO ZAMKNIĘTY!  W związku z trwającymi robotami ziemnymi w okolicach firmy Dekpol, czasowo - tj. do 6.11.2017 r. - zostaje zamknięty dojazd do ulicy Gajowej od strony ul. Nowodworskiej i Pałubinka.  W tej chwili dojazd do firmy Dekpol możliwy jest wyłącznie od strony ul. Gajowej.  Serdecznie przepraszamy za utrudnienia. Od najbliższego poniedziałku tj. 6 listopada 2017 r. objazd dla pojazdów wielkotonażowych od strony Pałubinka zostanie ponownie uruchomiony.

RUSZYŁA PRZEBUDOWA UL. GAJOWEJ W PINCZYNIE.

opublikowano: 20 września 2017

 • ruszyła przebudowa gajowej w pinczynie

W Pinczynie - czas wielkich inwestycji drogowych, a co za tym idzie (niestety) także utrudnień dla mieszkańców oraz kierowców. W związku z przebudową ulicy Gajowej wprowadzono objazdy. Informują o nich znaki ustawione przed przejazdem kolejowym oraz na skrzyżowaniu z ul. Semlińską i Pałubińską. Apelujemy o dostosowanie się do nich oraz o zachowanie ostrożności. Jednocześnie przepraszamy za utrudnienia – objazdy są jednak konieczne dla sprawnej realizacji inwestycji i dla Państwa bezpieczeństwa. Obecnie na ul. Gajowej trwają roboty przygotowawcze i rozbiórkowe – m.in. usuwany jest stary asfalt. Planowany termin zakończenia inwestycji to 31.01.2018. Przypomnijmy, iż inwestycja jest współfinansowana ze środków unijnych w ramach PROW 2014-2020.

GMINA ZBLEWO OGŁOSIŁA PRZETARG NA PRZEBUDOWĘ ULICY GAJOWEJ W PINCZYNIE

opublikowano: 14 lipca 2017

 • PROW

Roboty drogowe na ul. Gajowej coraz bliżej! Miło nam poinformować, iż w dniu wczorajszym Gmina Zblewo ogłosiła przetarg na roboty budowlane związane z realizacją zadania pn. „Przebudowa ulicy Gajowej w miejscowości Pinczyn, w Gminie Zblewo – droga publiczna nr 210 003G”. W dniu dzisiejszym uzyskaliśmy zmianę pozwolenia na budowę dotyczącą przedmiotowej inwestycji. W chwili obecnej trwa również procedura przetargowa związana z wyborem inspektora nadzoru. W najbliższy wtorek tj. 18 lipca nastąpi otwarcie ofert na „Pełnienie kompleksowego, wielobranżowego nadzoru inwestorskiego, wraz z elementami zarządzania inwestycją, nad realizacją zadania przebudowy ulicy Gajowej.

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne