Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

-
2019.08.22

WÓJT ARTUR HEROLD ZAPRASZA NA WALNE PLACHANDRY!

Już w najbliższą niedzielę tj.25 sierpnia w Wirtach szczególnie mocno zabije serce całego Kociewia! A wszystko to za sprawą 2. Walnych Plachandrów, na które do naszego arboretum zjadą Kociewiacy i sympatycy Kociewia z całego  regionu. Gospodarz naszej gminy wójt Artur Herold w pięknych  słowach zaprasza na to wyjątkowe wydarzenie. 

-
2019.08.20

WAKACYJNE POZDROWIENIA OD ZBLEWSKICH SENIORÓW!

Nasi wspaniali seniorzy z koła PZERiI w Zblewie przysłali właśnie – specjalnie dla Państwa – wakacyjną pocztówkę z Giżycka, stolicy Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Wraz z serdecznymi pozdrowieniami dla wszystkich Mieszkańców naszej gminy i życzeniami udanego wypoczynku. 

-
2019.08.19

ODPUST ŚW.ROCHA W BYTONI - BYŁO WSPANIALE!

Piękna pogoda, muzyka, swojskie jedzenie, atrakcje dla całych rodzin oraz wspaniała atmosfera ściągnęła na tegoroczny odpust w Bytoni wielu mieszkańców sołectwa. Jak zwykle organizatorzy stanęli na wysokości zadania i zapewnili swoim gościom prawdziwe kociewską, serdeczną gościnność! Było wspaniale!

-
2019.08.19

SUKCESY I PODIUM! BIEGACZE KS SOKÓŁ ZBLEWO UKOŃCZYLI CYKL GPBT. GRATULUJEMY!

Kilka dni temu w Śliwicach rozegrano kolejny bieg w ramach Grand Prix Borów Tucholskich - 4. Śliwicką Dyszkę. Bieg ten kończył cały cykl GPBT. Jak poradzili sobie w nim nasi biegacze? Oczywiście - wyśmienicie! Zapraszamy na podsumowanie KS Sokół Zblewo, a już wkrótce także relacja Morsów Zblewo.

-
2019.08.18

GOŚCILIŚMY 22. KOCIEWSKO-BOROWIACKI RAJD ROWEROWY

Jest nam niezmiernie miło, że rowerzyści doceniają piękno gminy Zblewo i tak chętnie tu wracają. Skąd to wiemy? Ano stąd, że w ostatni weekend mieliśmy przyjemność po raz kolejny gościć grupę kilkudziesięciu turystów na dwóch kółkach, którzy wzięli udział w  22. Kociewsko-Borowiackim Rajdzie Rowerowym. 

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne