Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

JUŻ W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ - II WALNE PLACHANDRY W WIRTACH. TO BĘDZIE NIEDZIELA PEŁNA KOCIEWIA! CZEKAMY NA WAS!
2019.08.18

JUŻ W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ - II WALNE PLACHANDRY W WIRTACH. TO BĘDZIE DZIEŃ PEŁEN KOCIEWIA! CZEKAMY NA WAS!

Drugie Walne Plachandry przed nami – 25. sierpnia 2019 roku zawędrują one na 2. Jarmark Kociewski do Arboretum Wirty.  To będzie fantastyczny dzień pełen Kociewia i wspaniałych atrakcji!

-
2019.08.18

SOŁTYS I RADA SOŁECKA ZAPRASZAJĄ NA II PIKNIK RODZINNY W PAŁUBINKU

Wakacje powoli się kończą. Ale atrakcji w ostatnich dniach sierpnia na pewno nie zabraknie! Nadchodzący weekend zapowiada się wręcz wyśmienicie! Już w następną sobotę (24 sierpnia) zapraszamy do Pałubinka na II Piknik Rodzinny. Będą atrakcje dla dzieci, wspólne biesiadowanie i świetna zabawa! 

Ogłoszenie w sprawie składania wniosków o zwrot podatku akcyzowego
2019.08.14

ZWROT PODATKU AKCYZOWEGO

Wójt Gminy Zblewo informuje wszystkich producentów rolnych, że do 30 sierpnia 2019 r.  można składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej. Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy Zblewo pok. nr 2.

ZAPRASZAMY DO BYTONI NA ODPUST ŚW.ROCHA
2019.08.06

ZAPRASZAMY DO BYTONI NA ODPUST ŚW.ROCHA

Jak co roku 15 sierpnia zapraszamy do gościnnej Bytoni na Odpust św. Rocha. Uroczystość już tradycyjnie rozpocznie się mszą św. w kaplicy w Bytoni, a po niej Korowód Odpustowy przejdzie na plac przed miejscową świetlicą wiejską i remizą. Tam czekać będzie moc atrakcji.

-
2019.08.06

ŚWIĘTO KOCIEWIA 2019

Kociewie odwiedziło Gdańsk! A odwiedziny były z… przytupem. 1 sierpnia, na Jarmarku św. Dominika po raz drugi obchodzono Święto Kociewia, ale to już piętnasty raz Region ma swój dzień na tej wielowiekowej imprezie. W tłumie ludzi widać było kolorowe stroje regionalne i uśmiechnięte twarze Kociewiaków! Nie zabrakło tam NAS!

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne