Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

WOJEWODA POMORSKI OGŁASZA ŻAŁOBĘ NA TERENIE WOJEWÓDZTWA
2019.01.15

WOJEWODA POMORSKI OGŁASZA ŻAŁOBĘ NA TERENIE WOJEWÓDZTWA

W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Pawła Adamowicza, odpowiadając na potrzebę zamanifestowania jedności społecznej - podjąłem decyzję o ogłoszeniu żałoby na terenie województwa pomorskiego, która trwać będzie do dnia pogrzebu śp. Pawła Adamowicza./ Dariusz Drelich, Wojewoda Pomorski/.

ZMARŁ ŚP. PAWEŁ ADAMOWICZ. DZIŚ WSZYSCY JESTEŚMY GDAŃSZCZANAMI...
2019.01.15

ZMARŁ ŚP. PAWEŁ ADAMOWICZ. DZIŚ WSZYSCY JESTEŚMY GDAŃSZCZANAMI...

Z przeogromnym smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Dla nas wszystkich jest to niewyobrażalna tragedia, w którą wciąż trudno nam uwierzyć. Zapamiętamy Pana Prezydenta nie tylko jako pełnego pasji samorządowca, który ponad wszystko kochał Gdańsk, ale także jako radosnego, otwartego i życzliwego Człowieka, który kochał ludzi.

GADKI, ŚPIEWKI I LEBERKA.. czyli WIECZÓR KOCIEWSKI W ZBLEWIE
2019.01.14

GADKI, ŚPIEWKI I LEBERKA.. czyli WIECZÓR KOCIEWSKI W ZBLEWIE

Sobotni wieczór (12 stycznia) w Zblewie był prawdziwym, wielkim świętem Kociewia! A wszystko to za sprawą niesamowitych Pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Zblewie,  które przygotowały i zaprosiły mieszkańców na pokaz „Tradycji i obrzędów kociewskich”.

-
2019.01.14

WIELKA - ZBLEWSKA - ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zblewie już od pierwszych chwil był kolorowy, rozśpiewany, roztańczony i pełen dobroci naszych mieszkańców. Nikt wtedy nawet nie podejrzewał, jak tragicznie zakończy się ten piękny dzień...  Zapraszamy na relację z finału WOŚP w Zblewie.

-
2019.01.14

WSPIERAMY PREZYDENTA PAWŁA ADAMOWICZA. TRWA ZBIÓRKA KRWI

Wszyscy jesteśmy głęboko wstrząśnięci tragedią, która wydarzyła się wczoraj w Gdańsku podczas finału WOŚP. Całym sercem wspieramy Pana Prezydenta Pawła Adamowicza, jak i jego bliskich, naszymi dobrymi myślami i modlitwą…  Jednocześnie gorąco zachęcamy do przyłączenia się do apelu o oddawanie krwi. Od godz. 7:00 otwarte są stacje krwiodawstwa zarówno w Gdańsku, jak i w innych miejscowościach naszego województwa.

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne