Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

-
2019.05.22

DZIEŃ MATKI W PINCZYNIE

Tegoroczne, tradycyjne spotkanie z okazji Dnia Matki w Pinczynie zgromadziło bardzo liczne grono Mieszkańców, którzy w niedzielę (19 maja) spotkali się w miejscowym Wiejskim Domu Kultury. Było pięknie i wzruszająco, a spotkanie uświetniła m.in. jak zawsze wspaniała, rozśpiewana i roztańczona "Kociewska Familija".

PANIE GOSPODYNIE Z KLESZCZEWA ZAPRASZAJĄ DO DARŁÓWKA.  SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA!
2019.05.22

ZAPRASZAMY DO DARŁÓWKA. SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA!

Niedawno pisaliśmy o tym, iż KGW w Kleszczewie Kościerskim organizuje  wyjazd na turnus rehabilitacyjny do Darłówka. Zgłosiło się bardzo wielu chętnych (i wciąż się zgłaszają kolejni), w związku z czym Organizatorki z radością podjęły decyzję o zwiększeniu liczby miejsc, kierując się zasadą: im nas będzie więcej – tym raźniej i weselej! 

JUŻ NIEBAWEM: NOWE, KOLOROWE PRZEDSZKOLE W PINCZYNIE
2019.05.22

JUŻ NIEBAWEM: NOWE, KOLOROWE PRZEDSZKOLE W PINCZYNIE

Właśnie zakończyła się rekrutacja do przedszkola gminnego w Pinczynie. A kiedy we wrześniu w progach nowego przedszkola pojawią się dzieci, z pewnością będą zachwycone nowymi wnętrzami! W tej chwili trwają jeszcze prace wykończeniowe, ale kolorowa elewacja już przyciąga wzrok i podoba się najmłodszym.

-
2019.05.21

SOBOTA POD ZNAKIEM PIEŚNI MARYJNYCH

Już tradycyjnie seniorzy z gminy Zblewo wzięli udział w Powiatowym Koncercie Pieśni Maryjnych i Kościelnych, który po raz XVIII zorganizowano w Starogardzkim Centrum Kultury. Impreza odbyła się w minioną sobotę (18 maja). Było to niezwykłe wydarzenie, pełne nie tylko muzycznych przeżyć, ale także – wielu wzruszeń i radości ze wspólnego spotkania i śpiewania.

-
2019.05.21

XVI GMINNY PRZEGLĄD RECYTATORSKI „W ŚWIECIE POEZJI PATRIOTYCZNEJ”

W piątek 17 maja  2019 roku odbył się  Gminny Przegląd Recytatorski „W Świecie Poezji Patriotycznej” organizowany przez Publiczne Przedszkole w Pinczynie. Już po raz szesnasty miejsce to  zachwyciło  pięknem słowa, dostarczyło wzruszeń, radości i emocji.

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne