Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

"ŚPIEWAJ RAZEM Z NAMI" JUŻ PO RAZ SIÓDMY W PINCZYNIE
2019.03.15

"ŚPIEWAJ RAZEM Z NAMI" JUŻ PO RAZ SIÓDMY!

Niedawno  w Publicznym Przedszkolu w Pinczynie odbył się VII Przegląd Piosenki Przedszkolnej pod hasłem „Śpiewaj razem z nami”.  Z każdej grupy występowało 2 uczestników, grupę „Pszczółek” – reprezentowały Agata Malinowska i Oliwia Głowacka, grupę „Biedronek” – Nicola Majkowska i Amelia Kajut, grupę „Krasnoludków” – Natalia Krzyżostaniak i Blanka Wołoszyn...

PRZEGLĄD PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ W BORZECHOWIE
2019.03.15

PRZEGLĄD PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ W BORZECHOWIE

W oddziałach przedszkolnych Publicznej Szkoły Podstawowej w Borzechowie odbył się Przegląd Piosenki Przedszkolnej pod hasłem „Śpiewaj i Ty”. Do zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych zostały zaproszone wszystkie dzieci, z których wyłoniono trzech reprezentantów, każdej grupy wiekowej.

WESELE
2019.03.14

PEŁNA SALA GOŚCI NA WESELU MARYNKI I JONKA W PINCZYNIE!

Radość, uśmiech, wspaniała muzyka i śpiew, kolorowe stroje, wielka pasja artystów i gromkie brawa zachwyconej publiczności – oto najkrótsza recenzja premiery „Kociewskiego Wesela”, które zagościło w ostatnią niedzielę (10 marca) w Pinczynie. Przypomnijmy, iż to piękne przedstawienie przygotował i przedstawił nasz niezrównany zespół  „Kociewska Familija” z Pinczyna - pod kierownictwem i opieką Zyty Mikołajewskiej.

-
2019.03.14

ŚWIĘTO PAŃ W BIAŁACHOWIE

Jak co roku wszystkie Panie z sołectwa Białachowo zostały zaproszone na uroczyste spotkanie sołeckie z okazji Dnia Kobiet. Zorganizowano je w niedzielę 10 marca w świetlicy wiejskiej. Gospodarzami spotkania byli panowie, w tym m.in. sołtys Krzysztof Włoch oraz radny Andrzej Baran. Nie zapomnieli oni o kwiatkach dla Pań i serdecznych życzeniach!

-
2019.03.14

ROZŚPIEWANY I ROZTAŃCZONY DZIEŃ KOBIET W RADZIEJEWIE

W dniu 8 marca 2019 roku o godzinie 19:00 na świetlicy w Radziejowie sołtys wsi wraz z radą sołecką zorganizowali uroczyste obchody Dnia Kobiet dla mieszkanek. Frekwencja dopisała znakomicie, ponad 40 pań uroczyście świętowało swoje święto do późnych godzin wieczornych. W programie oprócz lampki wina, słodkiego upominku - krew w żyłach rozpaliło wszystkim karaoke!

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne