Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

-
2019.04.10

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW W MAJU

Szanowni Państwo, przypominamy, iż na naszej stronie, w zakładce: "DLA MIESZKAŃCA - GOSPODARKA ODPADAMI" publikujemy miesięczne harmonogramy odbioru odpadów z terenu gminy Zblewo (link do serwisu). Dziś zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem na maj 2019.

wielkanoc
2019.04.10

PIĘKNE (I SMACZNE) STOŁY WIELKANOCNE NASZYCH PAŃ GOSPODYŃ

Wczoraj tj. 9 kwietnia w Swarożynie odbył się XVII Regionalny Przegląd Tradycji i Obrzędów Wielkanocnych. Naszą gminę reprezentowało aż osiem Kół Gospodyń Wiejskich. Piękne stoły wielkanocne przygotowane przez nasze Panie wręcz zachwyciły gości! W konkursie głównym nagrodę za najlepsze ciasto zdobyło KGW Borzechowo.

-
2019.04.10

KPP W STAROGARDZIE GDAŃSKIM ZACHĘCA: ZOSTAŃ POLICJANTEM!

Dla tych, którzy chcą robić w życiu coś pożytecznego oraz czuć wyjątkowość swojej profesji, Komendant Powiatowy Policji w Starogardzie Gdańskim ma bardzo dobrą propozycję – możesz zostać policjantem i razem z nami dbać o bezpieczeństwo mieszkańców oraz gości powiatu starogardzkiego!

szkolenie
2019.04.09

POWIATOWY INSPEKTOR WETERYNARII ZAPRASZA NA SZKOLENIE

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Starogardzie Gdańskim w dniu 15 kwietnia 2019 r. (poniedziałek) o godz. 10.00 organizuje szkolenia teoretyczne z zakresu wiedzy wymaganej od osób wykonujących czynności związane z uśmiercaniem zwierząt kopytnych (cielęta do 6 miesiąca życia; świnie, owce, kozy) do celów własnej konsumpcji domowej.

MILION
2019.04.09

KOLEJNY MILION Z UE JEST NASZ! TYM RAZEM - NA UL.DWORCOWĄ W BYTONI

Gmina Zblewo nie zwalnia inwestycyjnego tempa! Samorząd wywalczył właśnie unijne dofinansowanie na kolejną, ważną inwestycję drogową. Tym razem – w Bytoni. I to ponad milion złotychŚrodki udało się pozyskać z PROW na lata 2014-2020 w ramach konkursu „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych”. 

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne