Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

PRZED NAMI - DZIEŃ KOCIEWIA I WIELKIE, KOCIEWSKIE WESELE!
2019.02.08

PRZED NAMI - DZIEŃ KOCIEWIA I WIELKIE, KOCIEWSKIE WESELE!

Przed nami - Światowy Dzień Kociewia. Przez najbliższe dni w całym regionie wiele będzie się działo, a wspólnym mianownikiem tych wydarzeń jest właśnie nasze Kociewie. A my mamy przyjemność zaprosić Państwa na wielkie, kociewskie wesele! 

JESTEŚ ZAINTERESOWANY FUNDUSZAMI EUROPEJSKIMI? PRZYJDŹ NA SPOTKANIE!
2019.02.08

JESTEŚ ZAINTERESOWANY FUNDUSZAMI EUROPEJSKIMI?

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z działań Mobilnych Punktów Informacyjnych na Pomorzu! Spotkanie w Zblewie już 22 lutego! Podczas konsultacji będzie można uzyskać informacje na temat wsparcia, jakie można otrzymać z Funduszy Europejskich m.in. na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub jej rozwój. 

-
2019.02.06

STRAŻACKIE ŻUKI - NA SPRZEDAŻ!

Są piękne, stylowe, czerwone i z duszą! Gmina Zblewo wystawiła własnie na sprzedaż dwa pożarnicze auta. To prawdziwa gratka! Do sprzedaży trafiły dwa czerwone żuki A-15. Pierwszy z nich ma 50 lat, drugi - jest o 7 lat młodszy...

-
2019.02.01

JUŻ NIEDŁUGO FERIE! GOK ZAPRASZA DO GOKLANDII

Już niedługo ferie! Nasz Gminny Ośrodek Kultury przygotował - jak co roku - bogaty w atrakcje program i zaprasza wszystkie dzieci do Goklandii. Tu każdy znajdzie coś dla siebie. W programie m.in. zajęcia z garncarzem i kino sferyczne! Zapraszamy. Szczegóły - serwis internetowy GOK w Zblewie (link).

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W SZKOLE W PINCZYNIE
2019.01.31

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W SZKOLE W PINCZYNIE

W szkole w Pinczynie zapraszanie Babć i Dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości!

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne