Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

SPOTKANIE MIESZKAŃCÓW TOMASZEWA POD „WIATĄ POD BOCIANEM”
2019.06.27

MIESZKAŃCY TOMASZEWA BAWILI SIĘ WYŚMIENICIE!

Piękną tradycją sołectwa Tomaszewo są coroczne spotkania mieszkańców, które zawsze odbywają się w czerwcu. W tym roku spotkanie zorganizowano już po raz dziesiąty. Inicjatorką i organizatorką wydarzenia jest sołtys Jolanta Gdaniec. Było wesoło i serdecznie, nie zabrakło konkursów m.in. na noszenie wody w "szundach" czy rzut jakiem do celu.

-
2019.06.27

KLESZCZEWO KOŚCIERSKIE. PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI!

Kolejny rok szkolny – za nami! Jak co roku był to czas pożegnań z absolwentami, ale także czas radości z osiągniętych wyników w nauce. Były więc nagrody i świadectwa z biało-czerwonym paskiem, a także - przekazanie sztandaru szkoły na ręce następców... Zapraszamy na relację z uroczystości zakończenia roku szkolnego w szkole w Kleszczewie Kościerskim.

-
2019.06.26

GARNEK NIESPODZIANKA CZYLI ŚWIETNA ZABAWA NA FESTYNIE W MIRADOWIE

Mieszkańcy Miradowa bawili się w minioną sobotę (22 czerwca) na dorocznym Festynie Rodzinnym. Sołtys Ryszard Gumiński jak zawsze przygotował dla wszystkich moc atrakcji! W tym roku dopisali i mieszkańcy, i pogoda – było wakacyjnie, słonecznie i wesoło.

-
2019.06.26

BORZECHOWO. PANI DYREKTOR IDZIE NA EMERYTURĘ!

Zakończenie roku szkolnego w Borzechowie było czasem pożegnań – nie tylko gimnazjalistów i absolwentów klas ósmych, ale także wieloletniej dyrektor szkoły – Marii Tomany. Pani Maria po ponad 40 latach pracy odeszła na zasłużoną emeryturę. Społeczność szkolna przygotowała Jej piękny benefis na pożegnanie...

-
2019.06.26

NA SPORTOWO UCZCILI PAMIĘĆ ŚP.PIOTRA CHOCIAJA...

W niedzielę 23 czerwca, w piękne słoneczne popołudnie, odbył się turniej piłkarski poświęcony  pamięci Piotra Chociaja. Inicjatorem turnieju był radny gminy Zblewo Zbigniew Bahr oraz Rada Sołecka z Jezierc. Wystartowały cztery drużyny: rodzina Chociaj, Jezierc, Semlina i Kleszczewa.

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne