Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

RELIKWIARZ JEST JUŻ GOTOWY. WKRÓTCE WIELKA UROCZYSTOŚĆ
2019.04.12

RELIKWIARZ JEST JUŻ GOTOWY. WKRÓTCE WIELKA UROCZYSTOŚĆ

Oto endemit, w którym umieszczone zostały czcigodne cząstki relikwii św. Wojciecha Biskupa i Męczennika. Pomysłodawcą koncepcji jest Wojciech Birna, a wykonawcą projektu i samego relikwiarza jest pan Arkadiusz Sijka, przy całkowitej akceptacji ks. proboszcza Zenona Góreckiego.  Przypomnijmy, iż przed nami wielkie chwile dla zblewskiej parafii...

-
2019.04.12

CZEKAMY NA NOWYCH AMBASADORÓW KOCIEWIA

W sierpniu w Wirtach odbędą się II Walne Plachandry. I po raz drugi zostaną wręczone tytuły: Ambasador Kociewia i Perełka Kociewia. Można już zgłaszać kandydatów do tej nagrody.  Ambasadorami Kociewia mogą zostać osoby reprezentujące różne sfery życia społecznego: kultury, edukacji, nauki, polityki, sportu...

I MARSZ NA ORIENTACJĘ MORSÓW ZBLEWO
2019.04.12

I MARSZ NA ORIENTACJĘ MORSÓW ZBLEWO

Korzystając z przepięknej pogody i wiosny, Morsy Zblewo zorganizowały I Marsz na Orientację w Twardym Dole. I jak to zawsze w ich przypadku bywa - zabawa była wyśmienita, a przez cały dzień uśmiechy nie schodziły z twarzy! W imprezie udział wzięło prawie 100 Morsów. Zapraszamy na relację z tego wydarzenia pióra Ewy Ossowskiej.

GMINNY TURNIEJ KUBUSIA PUCHATKA
2019.04.12

GMINNY TURNIEJ KUBUSIA PUCHATKA W BORZECHOWIE

Na początku kwietnia w Publicznej Szkole Podstawowej im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie odbył się Gminny Turniej Kubusia Puchatka dla klas I do III. Wzięło w nim udział pięć drużyn ze szkół podstawowych Gminy Zblewo. Drużyny rywalizowały ze sobą w czterech konkurencjach. I MIEJSCE  zajęła  drużyna z Bytoni, II - drużyna z Borzechowa, a III - drużyna z Pinczyna.

-
2019.04.10

JESTEŚ POSIADACZEM LASU? TA INFORMACJA NA PEWNO CIĘ ZAINTERSUJE!

Uwaga posiadacze lasów! Informujemy o możliwości otrzymania wsparcia, polegającego na: wprowadzeniu drugiego piętra w drzewostanie, przebudowie składu gatunkowego drzewostanu przez dolesianie luk, wprowadzeniu podszytu, założeniu remizy oraz czyszczeniu późnym.

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne