Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

-
2018.12.14

MIKOŁAJKI W RADZIEJEWIE

W sobotę 8 grudnia 2018 roku z workiem pełnym prezentów Święty Mikołaj odwiedził dzieci z Radziejewa.  Oczekując upragnionego Gościa dzieci musiały najpierw wykazać się dużą wiedzą. Pod każdą literką słowa MIKOŁAJ ukryte było polecenie do wykonania. Starały się co nie miara, aby jak najlepiej wykonać określone zadanie!

-
2018.12.14

ROGALE OD GOSPODYŃ, PREZENTY OD MIKOŁAJA!

Sołeckie Mikołajki dla najmłodszych to bardzo wyczekiwana i pełna radości tradycja w naszej gminie. Święty Mikołaj jak co roku odwiedził dzieci w każdym zakątku naszej gminy. Już tradycyjnie dotarł także do gościnnego Białachowa. Czekano tu na niego w świetlicy wiejskiej, świątecznie ustrojonej - specjalnie na przybycie tak ważnego gościa.

-
2018.12.13

ZAPRASZAMY NA ŚWIĄTECZNY WIECZÓR W BYTOŃSKIEJ SZKOLE

To będzie miły, świąteczny wieczór w gościnnych progach bytońskiej szkoły. Dyrekcja, Rada Rodziców, uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły w Bytoni serdecznie zapraszają na Kiermasz Świąteczny. W programie m.in. przegląd kolęd i pastorałek oraz jasełka w wykonaniu uczniów, kiermasz prac dzieci i młodzieży szkolnej...

kiermasz
2018.12.13

JUŻ W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ KGW ZBLEWO ZAPRASZA NA KIERMASZ

Koło Gospodyń Wiejskich w Zblewie serdecznie i gorąco zaprasza wszystkich Mieszkańców na pachnący świętami, kolorowy i swojski Kiermasz Świąteczny. Czekamy na Państwa już w najbliższą niedzielę (16 grudnia) w godz.8:00-12:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Zblewie (wejście od ul. Kościelnej).

-
2018.12.13

TEATRZYK NA MIKOŁAJKI

Dnia 6 grudnia do Wiejskiego Domu Kultury w Pinczynie zawitał Mikołaj. Jego przybycie poprzedziły występy teatrzyku Duet , który przyjechał na zaproszenie Pani Sołtys i Rady Sołeckiej. O godzinie 17.30 rozpoczęło się przedstawienie ,,Dziadek do orzechów". Mali widzowie obejrzeli je w skupieniu i wielkim zainteresowaniu...

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne