Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

OSP
2019.02.12

2 MINUTY I 14 SEKUND - OSP ZBLEWO NA PIĄTKĘ!

Dzisiaj w godzinach porannych miała miejsce inspekcja gotowości operacyjnej naszej jednostki OSP Zblewo. Takie kontrole są przeprowadzane raz w roku. Inspekcja wypadła dla naszych strażaków znakomicie! Wystarczy wspomnieć, iż od załączenia alarmów OSP do wyjazdu pierwszego zastępu z jednostki minęło zaledwie 2 minuty i 14 sekund!

-
2019.02.11

LALKA MIA Z PINCZYNA W KONKURSIE UNICEF

Dnia 5 lutego uczniowie wybrali laleczkę, która będzie reprezentowała pinczyńską szkołę w konkursie w ramach akcji UNICEF „Wszystkie Kolory Świata”. Do ostatniego etapu trafiło 12 lalek, spośród których w demokratycznym głosowaniu uczniowie wybrali tę, która zrobiła na nich największe wrażenie. Bezkonkurencyjna okazała się lalka o imieniu Mia!

BAL KARNAWAŁOWY BORZECHOWSKICH PRZEDSZKOLAKÓW
2019.02.11

BORZECHOWO. BAL KARNAWAŁOWY PRZEDSZKOLAKÓW!

Karnawał to czas zabawy nie tylko dla dorosłych, ale też dla dzieci.  W miniony czwartek (tj. 7 lutego) borzechowska szkoła zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, motyli, księżniczek, piratów, kowbojów, strażaków, policjantów oraz innych barwnych postaci! Jednym słowem - bal karnawałowy!

podatek
2019.02.11

ZWROT PODATKU AKCYZOWEGO. ZŁÓŻ WNIOSEK DO 28 LUTEGO!

Wójt Gminy Zblewo informuje wszystkich producentów rolnych, że do dnia 28 lutego 2019 r. można składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej. Do wniosku należy dołączyć oryginały faktur potwierdzających zakup oleju napędowego (...)

DZIEŃ KOCIEWIA: GOSPODYNIE Z KGW ZBLEWO W BYTOŃSKIEJ SZKOLE
2019.02.08

"Żebyśta wiedzieli, jak tu dawniej ludzie żyli…"

Społeczność szkolna PSP w Bytoni wraz z Kołem Gospodyń Wiejskich ze Zblewa i Panem Mirkiem Umerskim świętowanie Dnia Kociewia rozpoczęła już dziś!  Przez cały dzień w bytońskiej szkole królowało dziś Kociewie! Były szneki z glancem, gadki kociewskie, darcie pierza i prasowanie żelazkiem z duszą...

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne