Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

-
2019.01.03

RELACJA Z II BIEGU MORSA W TWARDYM DOLE

W ostatnią niedzielę 2018 roku (30 grudnia) odbył się II Bieg Morsa. Mimo nie najlepszej aury nasze morsy, przyjaciele z klubu Sokół Zblewo oraz inni pasjonaci biegania licznie przybyli na bieg. Piękna, malownicza, a zarazem bardzo wymagająca trasa wokół jeziora Niedackiego zastała pokonana przez wszystkich uczestników z uśmiechem na twarzy!

ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG GMINNYCH
2019.01.02

ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG GMINNYCH

Szanowni Państwo, publikujemy listę kontaktów do osób odpowiedzialnych w naszej gminie za zimowe utrzymanie dróg (patrz: tabela). Kontakt telefoniczny w przypadku  braku komunikacji z koordynatorami: Sylwia Podwojska, inspektor ds. wojskowych, p.poż. i obrony cywilneJ...

-
2019.01.02

ZAPRASZAMY NA ORSZAK TRZECH KRÓLI

W najbliższą niedzielę (tj. 6 stycznia), już po raz czwarty ulicami Zblewa przejdzie Orszak Trzech Króli. Zapraszamy do przyłączenia się do orszaku zielonego, niebieskiego lub czerwonego! Na przebranych uczestników czekają królewskie korony i śpiewniki.  Dla wszystkich Organizatorzy przygotowali gorąca herbatę, a dla dzieci – kakao.

JUŻ W TĘ SOBOTĘ: LOTOS GRIFFIN CUP DLA ROCZNIKA 2005 W ZBLEWIE
2019.01.02

JUŻ W TĘ SOBOTĘ: LOTOS GRIFFIN CUP DLA ROCZNIKA 2005 W ZBLEWIE

Nowy Rok zaczynamy od sportowych wiadomości, które z pewnością ucieszą wszystkich kibiców. Już bowiem w najbliższą sobotę (5 stycznia) LOTOS Griffin Cup przenosi się do Zblewa, gdzie grać będą zawodnicy z rocznika 2005. Turniej odbędzie się w naszej hali widowiskowo-sportowej, zapraszamy do kibicowania!

POWITAJMY RAZEM NOWY ROK!
2018.12.27

ZAPRASZAMY NA WSPÓLNE POWITANIE NOWEGO ROKU!

Wójt Artur Herold oraz Gminny Ośrodek Kultury w Zblewie serdecznie zapraszają w sylwestrową noc na wspólne powitanie Nowego Roku 2019! Zapraszamy tradycyjnie o północy w Sylwestra na wspaniały pokaz fajerwerków, symboliczny toast lampką szampana i życzenia. Spotkajmy się na placu przed Urzędem Gminy, by wspólnie powitać Nowy Rok. Serdecznie zapraszamy!

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne