Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

KOLEJNE SUKCESY LEKKOATLETÓW KS SOKÓŁ ZBLEWO
2019.03.05

KOLEJNE SUKCESY LEKKOATLETÓW KS SOKÓŁ ZBLEWO

W niedzielę (3 marca) nasi biegacze z KS Sokół Zblewo wzięli udział w biegach zorganizowanych ku czci żołnierzy wyklętych. I trzeba dodać – spisali się znakomicie. Kamila Grzonka uplasowała się na II miejscu (open) w klasyfikacji generalnej! Świetne miejsca zajęli także pozostali zawodnicy.

 

-
2019.03.05

BUDOWA GAZOCIĄGU W ZBLEWIE

Choć sam gazociąg biegnie pod ziemią, prace nad jego budową widać w naszej gminie „gołym okiem”! Zakończono już budowę sieci w Pinczynie. Teraz ekipa realizująca inwestycję przeniosła się do Zblewa. Obecnie prace ziemne prowadzone są w samym centrum miejscowości tj. na ul. Głównej i ul. Kościelnej. Prace idą nadzwyczaj sprawnie. Sprzyja temu także pogoda.

Pielgrzymka
2019.03.05

NASZA RELACJA: PIELGRZYMKA ZBLEWIAN DO ZIEMI ŚWIETEJ

W lutym parafianie ze Zblewa wybrali się w niezwykłą podróż - do Izraela. Pielgrzymka do tego szczególnego miejsca pełna była przeżyć, także duchowych. Zapraszamy na relację z tej wyjątkowej wyprawy do Ziemi Świętej autorstwa Wojciecha Birny.

ZAPRASZAMY NA WIELKIE, KOCIEWSKIE WESELE!
2019.03.04

ZAPRASZAMY NA WIELKIE, KOCIEWSKIE WESELE!

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości na wielkie, kociewskie wesele! Już w najbliższą niedzielę (10 marca) o godz.17:30 w szkole w Pinczynie zostanie wystawione "Kociewskie Wesele" w wykonaniu zespołu folklorystycznego "Kociewska Familija" z Pinczyna i w reżyserii Zyty Mikołajewskiej. Wstęp - wolny.

WAŻNE DLA ROLNIKÓW - UBÓJ POZA RZEŹNIĄ
2019.02.28

WAŻNE DLA ROLNIKÓW - UBÓJ Z KONIECZNOŚCI POZA RZEŹNIĄ

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Starogardzie Gdańskim zachęca do zapoznania się z ulotką informacyjną dla rolników, opracowaną w Departamencie Bezpieczeństwa Żywności i Weterynarii Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi pt.: „Praktyczne wskazówki dla rolników w przypadku konieczności uboju zwierząt gospodarskich kopytnych poza rzeźnią”.

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne