Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

5 MAJA TO DZIEŃ GODNOŚCI OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ
2019.05.05

JESTEŚCIE DLA NAS WAŻNI!

Dzisiaj szczególnie ciepłe pozdrowienia kierujemy do wszystkich niepełnosprawnych mieszkańców naszej gminy oraz ich rodzin i opiekunów. Pozdrawiamy gorąco naszych przyjaciół ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Kleszczewie Kościerskim - zarówno podopiecznych, jak i rodziców oraz terapeutów, a także członków najbardziej uśmiechniętego i życzliwego Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Uśmiechnij się".

DZIŚ DZIEŃ STRAŻAKA. KOCHANI STRAŻACY – JESTEŚCIE NASZYMI BOHATERAMI…
2019.05.03

DZIEŃ STRAŻAKA 2019. KOCHANI STRAŻACY – JESTEŚCIE NASZYMI BOHATERAMI…

Ofiarni, odważni, oddani innym, pełni pasji i zapału. Profesjonalni i błyskawiczni w działaniu. Życzliwi i bezinteresowni… Tacy są nasi strażacy. Jak co roku 4 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Strażaka. Z tej okazji wszystkim Druhnom i Druhom składamy najlepsze życzenia i wyrazy wdzięczności.

-
2019.05.02

MOŻE I CHŁODNO, ALE – NIE GŁODNO! KAMP KOCIEWIE WYSTARTOWAŁ!

Dzisiaj, punktualnie o godz.12:00 I Kamp Kociewie – wystartował! Mimo chłodu pierwsi goście zjeżdżają już do Semlina, a wszystkich witają wspaniałe zapachy pysznej, swojskiej kuchni… A wszystko to za sprawą naszych Pań Gospodyń z KGW Jezierce, które czekają na Państwa i obiecują, że nakarmią wszystkich – do ostatniego gościa!

-
2019.05.02

JUŻ DZIŚ RUSZA KAMP KOCIEWIE W SEMLINIE

Od dziś tj. czwartku (2 maja) do soboty (4 maja) w Semlinie trwać będzie KAMP KOCIEWIE. Zapraszamy serdecznie  – nie wystraszcie się pogody, bo zatroszczymy się o Was jak najlepiej! Specjalnie do gości Browar Czarna Owca zbudował specjalny Taproom U Czarnej Owcy, a Panie Gospodynie z Gminy Zblewo zadbają, aby pysznego, swojskiego jadła Wam nie zabrakło!

UWAGA! Z POWODU ZŁEJ POGODY FESTYN W BORZECHOWIE ZOSTAJE ODWOŁANY!
2019.05.02

UWAGA! Z POWODU ZŁEJ POGODY FESTYN W BORZECHOWIE ZOSTAJE ODWOŁANY!

Szanowni Państwo, z przykrością informujemy, iż w trosce o naszych Gości, planowany na dziś festyn sportowo-rekreacyjny „Od przedszkolaka do babci i dziadka” w Borzechowie z powodu złej pogody zostaje ODWOŁANY. Za zmianę przepraszamy.

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne