Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

WYBORY 2020 – II TURA: CHCESZ GŁOSOWAĆ POZA MIEJSCEM ZAMIESZKANIA? WAŻNE TERMINY!

opublikowano: 7 lipca 2020

  • wybory

W najbliższą niedzielę (12 lipca) odbędzie się II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Trwają wakacje, a wraz z nimi wakacyjne wyjazdy – dlatego pamiętajmy, aby już dziś zadbać o to, byśmy mogli oddać swój głos bez względu na to, gdzie będziemy. Warto więc zabrać ze sobą zaświadczenie o prawie do głosowania lub dopisać się do spisu wyborców - jeśli nie zrobiliśmy tego przed I turą. Ale uwaga – obowiązują terminy, w których możemy tego dokonać...

JUŻ W SIERPNIU - MOBILNY PUNKT KRWIODAWSTWA W ZBLEWIE

opublikowano: 7 lipca 2020

  • krew

Jak nasi Mieszkańcy zapewne pamiętają, w marcu do Zblewa miał przyjechać krwiobus. Niestety, pandemia pokrzyżowała te plany i zbiórka krwi została wówczas odwołana. Znamy już jednak nowy termin akcji. Mobilny Punkt Krwiodawstwa pojawi się w Zblewie 21 sierpnia (piątek). Krwiobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku stanie przy remizie OSP Zblewo (od strony ul. Głównej) w godz. 9.00-13.00.

SPOTKANIE DLA ROLNIKÓW W SPRAWIE USUWANIA FOLII ROLNICZYCH. UWAGA WNIOSKODAWCY - OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!

opublikowano: 6 lipca 2020

  • folie

Mamy świetne wieści dla rolników, którzy złożyli wnioski w sprawie usuwania folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej. Uprzejmie informujemy, iż zadeklarowana ilość odpadów zostanie odebrana od rolników w całości, bez żadnej dopłaty. O szczegółach poinformujemy Państwa na spotkaniu, na które zapraszamy 15 lipca o godz.10.00...

NA LĄDZIE I NA WODZIE...

opublikowano: 6 lipca 2020

  • osp

Wakacje, które się właśnie rozpoczęły kojarzą się wszystkim z wypoczynkiem, beztroską i oderwaniem od problemów dnia codziennego. Dla naszych druhów strażaków jest to zaś okres wzmożonej pracy i gotowości do działań nie tylko pożarniczych czy drogowych, ale także na wodzie. Nasi strażacy są do tego przeszkoleni i mają odpowiedni sprzęt, w tym m.in. łódź.

PIERWSZA EKSTREMALNA DROGA KRZYŻOWA ZBLEWO-WIELE ZA NAMI!

opublikowano: 6 lipca 2020

  • edk

Już jesteśmy po Ekstremalnej Drodze Krzyżowej ze Zblewa na Kalwarię Wielewską - jedyną w diecezji pelplińskiej. Zapraszamy na krótkie podsumowanie tego szczególnego wydarzenia - oto garść wspomnień, refleksji i podziękowań Sztabu EDK Zblewo.

SIŁOWNIA W ZBLEWIE ZAPRASZA OD 6 LIPCA

opublikowano: 1 lipca 2020

  • siłownia

Uprzejmie informujemy, iż już od najbliższego poniedziałku tj. 6 lipca siłownia w Zblewie wznowi swoją działalność. Siłownia będzie funkcjonować z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa związanych z obecną sytuacją epidemiczną, zgodnie z wytycznymi, z którymi można zapoznać się w serwisie gov.pl (tutaj – link).

OD 1 SIERPNIA NASZE PRZEDSZKOLA WZNOWIĄ DZIAŁALNOŚĆ

opublikowano: 1 lipca 2020

  • przedszkola

Przedszkola w Pinczynie oraz w Zblewie zostaną otwarte od 1 sierpnia bieżącego roku. Również klub dziecięcy w Pinczynie przyjmie dzieci od 1 sierpnia. Kierując się troską o jak najpełniejsze zapewnienie bezpieczeństwa najmłodszym członkom naszej społeczności, pobyt dzieci w przedszkolach i klubie dziecięcym będzie zorganizowany przez dyrektorów wymienionych placówek zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi w zakresie profilaktyki zdrowotnej obowiązującymi w okresie epidemii.

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne