Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

-
2019.02.28

OD 4 MARCA E-DOWODY!

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż w związku z wprowadzeniem od dnia 4 marca 2019 r. nowego wzoru dowodu osobistego z warstwą elektroniczną, mogą wystąpić czasowe utrudnienia w składaniu wniosków o wydanie dowodu osobistego.  W dniu 1 marca 2019 (piątek) wnioski można składać do godziny 11:30. Za utrudnienia - przepraszamy! 

„ŻONA MA ZAWSZE RACJĘ!”  czyli KAMIENNE GODY PAŃSTWA MARTY I FRANCISZKA CZAJKÓW ZE ZBLEWA
2019.02.28

„ŻONA MA ZAWSZE RACJĘ!” czyli KAMIENNE GODY PAŃSTWA MARTY I FRANCISZKA CZAJKÓW ZE ZBLEWA

W Zblewie – wielka uroczystość, o której mówią tu wszyscy!  W ubiegły wtorek (26 lutego) siedemdziesiątą rocznicę ślubu świętowali bowiem państwo Marta i Franciszek Czajkowie.

KONKURS FOTOGRAFICZNY. ZGŁOSZENIA DO KOŃCA LUTEGO!
2019.02.27

KONKURS FOTOGRAFICZNY. ZGŁOSZENIA TYLKO DO JUTRA!

Przypominamy, że już jutro tj. w czwartek /28 lutego/ upływa termin zgłoszeń do konkursu fotograficznego pn. „Najlepiej Kociewie czuje się w Zblewie”.  Organizatorzy, podobnie jak w zeszłym roku zachęcają do przysyłania zdjęć promujących uroki i walory Kociewia w gminie Zblewo. Czekają atrakcyjne nagrody!

seniorzy
2019.02.26

ZBLEWSCY SENIORZY PODSUMOWALI ROK

Ponad stu zblewskich emerytów i rencistów, zrzeszonych w kole PZERiI spotkało się wczoraj tj. 25 lutego na dorocznym zebraniu sprawozdawczym koła.  Gospodynią zebrania była Renata Słomińska, przewodnicząca koła. Nie zabrakło podsumowania 2018 roku, jak i omówienia planów na 2019 rok. A tych jest sporo!

-
2019.02.26

KGW KAROLEWO MA NOWĄ PRZEWODNICZĄCĄ

Koło Gospodyń Wiejskich w Karolewie ma nową przewodniczącą. Została nią Agnieszka Princ – młoda, energiczna mieszkanka Piesienicy, która zastąpi na tym stanowisku długoletnią przewodniczącą - Grażynę Gliniecką.

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne