Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

-
2019.07.11

XXI FESTYN KOCIEWSKI – RELACJA (część 9): SAMORZĄD PRZYJAZNY SENIOROM!

Podczas XXI Festynu Kociewskiego w Zblewie Wicemarszałek Województwa Pomorskiego Ryszard Świlski wręczył nagrody laureatom konkursu "Pomorskie dla Seniora" z powiatu starogardzkiego. Był to dla nas konkurs szczególny! Nasz wójt Artur Herold odebrał bowiem nagrodę w kategorii „Samorząd przyjazny Seniorom" za wzorcowo prowadzoną politykę senioralną.

-
2019.07.11

XXI FESTYN KOCIEWSKI – RELACJA (część 8): TERAZ MY! KOCIEWIACY!

Naszą wielką dumą i radością podczas Festynu Kociewskiego są występy uzdolnionych mieszkańców i przyjaciół Gminy Zblewo. Wielkie, wielkie brawa! W tym roku na scenie zaśpiewały panie: Julia Herold, Aneta Falkowska, Julia Różańska, Katarzyna Zalewska i najmłodsza (zaledwie 10-letnia) Wiktoria Glich. Zapamiętajcie te nazwiska – z pewnością jeszcze o nich usłyszycie!

XXI FESTYN KOCIEWSKI – RELACJA (część 7): ZESPÓŁ 5/6 - TO BYŁA MUZYCZNA PETARDA!
2019.07.10

XXI FESTYN KOCIEWSKI – RELACJA (część 7): ZESPÓŁ 5/6 - TO BYŁA MUZYCZNA PETARDA!

Support przed finałowym koncertem festynu zagrał zespół 5/6, o którym z pewnością jeszcze usłyszymy! Zespół wniósł na scenę młodzieńczą energię, wielką pasję, luz i przepiękny śpiew. Publiczność od pierwszych rytmów została wręcz oczarowana! Młodym artystom wróżymy wielką karierę!

XXI FESTYN KOCIEWSKI – RELACJA (część 6) – WIELKI FINAŁ: VARIUS MANX I KASIA STANKIEWICZ
2019.07.10

XXI FESTYN KOCIEWSKI – RELACJA (część 6) – VARIUS MANX I KASIA STANKIEWICZ

Koncert na finał tegorocznego XXI Festynu Kociewskiego był po prostu niezapomniany. Zespół Varius Manx i Kasia Stankiewicz wyśpiewali największe przeboje zespołu i wspaniały klimat… Na ten koncert zjechali fani z całej Polski! I nic dziwnego, bo hity zespołu Varius Manx należą już do czołówki polskiej piosenki.

-
2019.07.10

XXI FESTYN KOCIEWSKI – RELACJA (część 5) – „ONA TAŃCZY DLA MNIE” CZYLI WEEKEND!

Zespół Weekend kochają wszyscy! Gdziekolwiek się nie pojawi, zawsze występuje przy komplecie publiczności, a świetna zabawa – gwarantowana! A jak było w Zblewie, podczas XXI Festynu Kociewskiego? Odpowiedź jest krótka – było fantastycznie! Bo kto nie zna takich hitów jak „Ona tańczy dla mnie” czy „Moje miasto nigdy nie śpi”?

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne