Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

GRATULUJEMY NASZYM BIEGACZOM Z KS SOKÓŁ ZBLEWO
2019.05.02

GRATULUJEMY NASZYM BIEGACZOM Z KS SOKÓŁ ZBLEWO

V Ogólnopolski Bieg Dookoła Wilczych Jarów – Sypniewo 2019, 18 PZU Cracovia Maraton, II Kartuski Półmaraton, a wcześniej - 5. Gdańsk Maraton ... To imprezy w których startowali w ostatnich dniach nasi zawodnicy z sekcji lekkoatletycznej KS Sokół Zblewo. I osiągneli fantastyczne wyniki! Gratulujemy i dziękujemy!

MAJÓWKA 2019: ZAPRASZAMY NA SPACER PO ARBORETUM W WIRTACH!
2019.04.29

MAJÓWKA 2019: ZAPRASZAMY NA SPACER PO ARBORETUM W WIRTACH!

Bez względu na pogodę – Arboretum w Wirtach jest najlepszym miejscem na majówkowy spacer!  Właśnie teraz wszystko tu kwitnie, oszałamiająco pachnie, a ogród mieni się dziesiątkami barw! Warto znaleźć więc chwilę czasu, by przyjechać tu i nacieszyć swoje oczy choćby pięknymi magnoliami, z których arboretum słynie.

JUŻ WKRÓTCE - KAMP KOCIEWIE W SEMLINIE!
2019.04.29

MAJÓWKA 2019: KAMP KOCIEWIE W SEMLINIE!

Już niedługo majówka, którą warto spędzić w Gminie Zblewo. W tym roku zapraszamy do Semlina na wyjątkowe, kociewskie, pyszne i wesołe Kamp Kociewie! Czekamy na Państwa, bo takiego wydarzenia jeszcze w regionie nie było!

ZAPLANUJ MAJÓWKĘ! ZAPRASZAMY NA FESTYN DO BORZECHOWA
2019.04.29

MAJÓWKA 2019: FESTYN W BORZECHOWIE

Już 2 maja (czwartek) - kolejna edycja festynu „Od przedszkolaka do babci i dziadka!” w Borzechowie. To jedna z najbardziej lubianych i popularnych imprez, które odbywają się podczas majówki w naszym regionie. Festyn odwiedzają całe rodziny, bo każdy znajdzie tu coś dla siebie! Organizatorzy jak co roku przygotowali fantastyczne atrakcje!

-
2019.04.29

ŚW.WOJCIECH POWRÓCIŁ DO ZBLEWA…

Relikwie św.Wojciecha, które w wielkanocny wtorek odebraliśmy w Gnieźnie z rąk Prymasa Polski, są już w zblewskim kościele.  Uroczystość wprowadzenia relikwii Świętego do naszego kościoła parafialnego miała miejsce wczoraj tj. 28 kwietnia. Orszak z relikwiarzem wyruszył spod pomnika Królowej Polski. Poprowadził go ks. prałat Zenon Górecki.

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne