Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

-
2019.01.10

PROJEKT UCHWAŁY WS WYKAZU KĄPIELISK W SEZONIE LETNIM 2019

Szanowni Państwo, zgodnie z Prawem Wodnym podajemy do publicznej wiadomości projekt uchwały Rady Gminy w Zblewie w sprawie określenia wykazu kąpielisk na terenie gminy Zblewo w 2019 roku. Uwagi oraz propozycje zmian do projektu uchwały należy składać w terminie od dnia 10 stycznia do dnia 1 lutego 2019 r. w formie pisemnej w Urzędzie Gminy w Zblewie.

SZCZODRAKI I WIELKIE KOLĘDOWANIE NA ORSZAKU TRZECH KRÓLI W PINCZYNIE
2019.01.09

SZCZODRAKI I WIELKIE KOLĘDOWANIE NA ORSZAKU TRZECH KRÓLI W PINCZYNIE

Jak co roku Orszak Trzech Króli przeszedł także ulicami Pinczyna. Wzięło w nim udział wielu mieszkańców, którzy przyszli całymi rodzinami. Specjalnie na orszak, mieszkańcy poszczególnych ulic przybrali misyjne kolory i królewskie korony.

orszak zblewo
2019.01.09

ORSZAK TRZECH KRÓLI W ZBLEWIE

W niedzielę 6 stycznia już po raz czwarty odbył się w Zblewie Orszak Trzech Króli. Wydarzenie i tym razem inspirowane było przez ks. prałata Zenona Góreckiego, proboszcza parafii i p. Lucynę Błaszak, dyrektor Szkoły Podstawowej w Zblewie. Dzięki współpracy parafii i szkoły przygotowany został kolorowy pochód, do którego włączyło się ok. 400 osób.

 

-
2019.01.03

PRZED NAMI - KARNAWAŁ! RADA RODZICÓW ZAPRASZA NA BAL!

Sylwester już za nami ! Czas więc pomyśleć o karnawale! Rada Rodziców PSP w Zblewie już tradycyjnie zaprasza na wspaniałą zabawę karnawałową. Impreza odbędzie się 19 stycznia w Borzechowie. Jak zapewniają organizatorzy, czeka moc atrakcji - m.in. wyśmienite menu i wspaniała muzyka (zespół Second Heaven)...

-
2019.01.03

WSPÓLNIE POWITALIŚMY NOWY ROK!

Już tradycyjnie wójt gminy Zblewo Artur Herold zaprosił mieszkańców i gości do wspólnego powitania Nowego Roku. W sylwestrową noc, o północy na skwerku przed miejscowym Urzędem Gminy zebrało się wiele osób, wśród nich m.in. radni i Przewodniczący Rady Gminy Leszek Burczyk oraz sołtys sołectwa Zblewo Roman Rambowski.

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne