Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

SERDECZNE ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA KOBIET DLA WSZYSTKICH PAŃ!
2019.03.08

SERDECZNE ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA KOBIET DLA WSZYSTKICH PAŃ!

Dzisiaj - Dzień Kobiet! To wspaniała okazja, by wszystkim Paniom złożyć nie tylko najwspanialsze życzenia radości i uśmiechu na każdy dzień, ale także - by podziękować... A jest za co! Dlatego - nasze kochane Panie - dziękujemy! I mamy nadzieję, że spotkamy się dziś na koncercie z okazji Dnia Kobiet. Czeka moc niespodzianek!

KONCERT
2019.03.08

TO JUŻ DZIŚ - WSPANIAŁY KONCERT Z OKAZJI DNIA KOBIET!

Już dziś tj. w piątek (8 marca) – koncert z okazji Dnia Kobiet! Specjalnie dla naszych Pań wystąpi Roberto Zucaro.  Koncert rozpocznie się na zblewskiej hali punktualnie o godz.18:00.

STRAŻACKIE ŻUKI - ODJECHAŁY!
2019.03.07

STRAŻACKIE ŻUKI - ODJECHAŁY!

Na pożegnanie dobrej służby zawyły syreny i … odjechały! Mowa o naszych dwóch, strażackich żukach, które w lutym zostały sprzedane przez Gminę Zblewo. Dzisiaj tuż po godz.14:00 do remizy OSP Zblewo przyjechali przedstawiciele nowego właściciela samochodów. Pod czujnym okiem druhów Adriana i Dastina kierowcy zostali przeszkoleni w prowadzeniu zabytkowych aut.

MALUCH+ W GMINIE ZBLEWO. PROMESA NA 720 TYSIĘCY!
2019.03.06

MALUCH+ W GMINIE ZBLEWO. PROMESA NA 720 TYSIĘCY!

Wczoraj (5.03) w Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim samorządowcy z 11 gmin województwa pomorskiego otrzymali promesy dofinansowania projektów w ramach rządowego programu "Maluch+".  W powiecie starogardzkim w tegorocznej edycji programu tylko Gmina Zblewo otrzymała dofinansowanie, a wójt Artur Herold odebrał wczoraj promesę na 720 tysięcy złotych.

-
2019.03.06

KONKURS WIOSENNY! ZNAJDŹ I ZAMELDUJ PIERWSZEGO W TYM ROKU BOCIANA!

Zapraszamy Państwa do wspólnej zabawy!  Zadanie konkursowe brzmi: należy znaleźć i zameldować nam o pierwszym bocianie, który pojawił się w gnieździe na terenie naszej gminy. Czekamy na informację, gdzie pojawił się bocian (konkretna lokalizacja) oraz na zdjęcie. Na pierwsze 3 zgłoszenia czekają nagrody!

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne