Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

ŚWIĘTO POLICJI W 100-LECIE POWSTANIA TEJ FORMACJI. DZIĘKUJEMY!
2019.07.25

ŚWIĘTO POLICJI W 100-LECIE POWSTANIA TEJ FORMACJI

Wczoraj tj. 24 lipca obchodziliśmy Święto Policji. W tym roku święto to miało wyjątkowo uroczysty charakter, ponieważ polska Policja świętuje właśnie 100-lecie powstania tej formacji. Z tej okazji składamy najlepsze życzenia wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom Policji z powiatu starogardzkiego – a w szczególności naszym Policjantom z Posterunku Policji w Zblewie.

PINCZYN. CHWAŁA BOHATEROM!
2019.07.25

PINCZYN. CHWAŁA BOHATEROM!

Pamiątkowa tablica i uroczysta msza święta. Setki mieszkańców i gości. Sztandary i warta honorowa. Biało-czerwone opaski Rodzin Katyńskich. Łzy wzruszenia. I okrzyk, który tak mocno i szczególnie zabrzmiał w pinczyńskiej świątyni po 80 latach, jakby mury kościoła cały czas czekały na te słowa - „Chwała Bohaterom!”. Tak w przededniu Święta Policji, w roku 100-lecia polskiej Policji uczczono pamięć Franciszka i Ottona Gałązków...

JUŻ W TĘ NIEDZIELĘ - WYJĄTKOWA UROCZYSTOŚĆ W PINCZYNIE
2019.07.20

JUŻ W TĘ NIEDZIELĘ - WYJĄTKOWA UROCZYSTOŚĆ W PINCZYNIE

Wójt Gminy Zblewo, Komendant Powiatowy Policji w Starogardzie Gdańskim, Ksiądz Proboszcz Parafii św. Elżbiety w Pinczynie oraz Rodzina Gałązków z Kociewia mają zaszczyt zaprosić mieszkańców gminy Zblewo i całego Kociewia na uroczyste odsłonięcie tablicy pamiątkowej, poświęconej pamięci OTTONA GAŁĄZKI I FRANCISZKA GAŁĄZKI - policjantów z Pinczyna, ofiar sowieckich zbrodniarzy.

OFERTA PRACY: KONKURS NA STANOWISKO KIEROWNIKA KLUBIKU DZIECIĘCEGO W PINCZYNIE
2019.07.18

OFERTA PRACY: KONKURS NA STANOWISKO KIEROWNIKA KLUBIKU DZIECIĘCEGO W PINCZYNIE

Wójt Gminy Zblewo ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór kandydatów na wolne stanowisko pracy Kierownika Klubu Dziecięcego w Pinczynie. Aplikacje można składać w terminie do 9 sierpnia. Szczegóły ogłoszenia  TUTAJ (link).
 
-
2019.07.18

PEŁEN SŁOŃCA I ATRAKCJI PIKNIK RODZINNY W BIAŁACHOWIE

Biegali, tańczyli, zajadali swojskie przysmaki… - jednym słowem: świetnie bawili się! O kim mowa? O mieszkańcach sołectwa Białachowo, którzy w sobotę (13 lipca) spotkali się na dorocznym, wakacyjnym Pikniku Rodzinnym. Sołtys Krzysztof Włoch wraz z Radą Sołecką postarali się, aby podczas pikniku nikt się nie nudził...

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne