Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

SPOTKANIE AUTORSKIE Z IRENĄ UKLEJĄ
2019.05.17

SPOTKANIE AUTORSKIE Z IRENĄ UKLEJĄ

W miniony wtorek (14 maja) w bibliotece w Zblewie odbyło się spotkanie autorskie z Ireną Ukleją, autorką książki " W bolszewickim piekle". Czytelnicy nie zawiedli! Przyszło wiele osób i nikt nie krył wzruszenia oraz radości ze spotkania z tak wyjątkową osobą, jaką jest pani Irena.

 

-
2019.05.17

MORSY ZBLEWO W CAŁEJ POLSCE!

Nasze Morsy są wszędzie! Ostatnio na rowerach, mknęły poprzez lasy i pola, a potem zmierzyły się w warszawskim biegu „Krew, pot i błoto. Piekielny Wyścig". A o wszystkim opowiada jak zawsze z radością i uśmiechem Ewa Ossowska, ulubiona szefowa naszych Morsów Zblewo…

-
2019.05.15

WSPANIAŁY SUKCES „TRIO WATER TEAM” Z PINCZYNA!

W VIII Ogólnopolskim Turnieju Maszyn Wodnych naszą gminę reprezentował zespół uczennic z klasy 7a ZKiW w Pinczynie: Nikola Leńska, Natalia Ostrowska i Daria Peplińska. Założeniem turnieju było skonstruowanie maszyny wodnej, a następnie jej udział w teście.

NIEZWYKŁE SPOTKANIE W BIBLIOTECE W PINCZYNIE
2019.05.15

NIEZWYKŁE SPOTKANIE W BIBLIOTECE

Miniony poniedziałek (13 maja) przywitał uczniów klasy II a ZKiW w Pinczynie bardzo miłą niespodzianką. Wspólnie z wychowawczynią młodzież udała się do pobliskiej Gminnej Biblioteki w Pinczynie na nietypowe zajęcia z niezwykłym gościem... Kto nim był? I dlaczego spotkanie to wzbudziło w uczniach tyle radości?

-
2019.05.07

RUSZYŁA REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA W PINCZYNIE

Dyrektor Publicznego Przedszkola w Pinczynie ogłasza rekrutację dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Roczne przygotowanie przedszkolne jest obowiązkowe dla dzieci 6- letnich. Wniosek o przyjęcie do przedszkola należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie od 7 do 17 maja 2019 r. w sekretariacie szkoły.

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne