Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"

 

„Przebudowa drogi gminnej Bytonia Cis nr 210018G wraz z odwodnieniem na odcinku ul. Dworcowej w Bytoni km 0+000 do km 0+688”

____________________________________________

 

UL. DWORCOWA W BYTONI – JESZCZE PIĘKNIEJSZA!

opublikowano: 3 czerwca 2020

  • ok

Kiedy oddawano do użytku ul. Dworcową w Bytoni, wójt Artur Herold zapowiedział, że zadba tu także o aranżację zieleni. I słowa dotrzymał. Na ul. Dworcowej zagospodarowany został nasyp, na którym wykonano nasadzenia roślin wieloletnich. Pięknie uzupełnia się to z zadbanymi posesjami i kolorowymi ogrodami Mieszkańców, a ulica Dworcowa stała się nie tylko bezpieczna i wygodna dla użytkowników drogi, ale także – naprawdę pięknie się prezentuje.

ULICA DWORCOWA W BYTONI – ODBIÓR INWESTYCJI

opublikowano: 22 kwietnia 2020

  • DWORCOWA

Po kilku miesiącach intensywnych prac – „nowa” ulica Dworcowa w Bytoni jest gotowa! Dzisiaj tj. w środę 22 kwietnia w obecności m.in. Inwestora - Wójta Gminy Zblewo, Wykonawcy i inżyniera nadzoru miał miejsce końcowy odbiór tej inwestycji. Dzisiejsza ulica Dworcowa w niczym nie przypomina tej sprzed kilku miesięcy! Została całkowicie i zmodernizowana.

PRZEBUDOWA UL.DWORCOWEJ W BYTONI - PRACE IDĄ ZGODNIE Z PLANEM!

opublikowano: 23 stycznia 2020

  • dworcowa

Trwają zaawansowane prace związane z przebudową ul. Dworcowej w Bytoni. Prawdziwie wiosenna pogoda sprzyja naszej inwestycji i prace są realizowane bez zakłóceń. Wykonawcą jest firma Marbruk Sp. z o.o.  z siedzibą w miejscowości Charzykowy. Wszystkie prace przebiegają zgodnie z harmonogramem i już niedługo mieszkańcy odetchną z ulgą i będą mogli cieszyć się z bezpiecznej, zmodernizowanej ul.Dworcowej. Umowny termin zakończenia inwestycji zaplanowany jest na 30 kwietnia. Przebudowana droga będzie miała nawierzchnię asfaltową wraz z kanalizacją deszczową.

ROZPOCZYNAMY PRZEBUDOWĘ UL.DWORCOWEJ. PRZYJDŹ NA SPOTKANIE!

opublikowano: 27 września 2019

  • Prace drogowe

Wójt Gminy Zblewo uprzejmie informuje, IŻ  dniu  30  września rozpoczną się prace  budowlane  związane   z    przebudową     ul. Dworcowej w Bytoni. Odcinek od skrzyżowania z drogą krajową w stronę Cisa zostanie zamknięty dla ruchu publicznego. Właściciele posesji na odcinku przebudowy będą mieli zapewniony dojazd.

RUSZAMY Z ULICĄ DWORCOWĄ W BYTONI!

opublikowano: 13 września 2019

  • bytonia

Na początku września podpisano umowę z Wykonawcą  - Firmą Marbruk Sp. z o. o. Sp. k. z Charzykowych na realizację przebudowy ulicy Dworcowej w Bytoni. Wartość robót budowlanych wynosi 1.665.593,59 zł brutto. Również tego samego dnia tj. 5 września zawarto umowę na nadzór inwestorski nad inwestycją z firmą UPNB pana Daniela Folehr z Chojnic na kwotę 18 900 zł.  Można śmiało powiedzieć, że definitywnie zakończy się koszmar mieszkańców ulicy Dworcowej łączącej Bytonię z Cisem. W końcu ulica od drogi krajowej nr 22 zostanie utwardzona asfaltem na blisko jej 700 m odcinku.

UL. DWORCOWA W BYTONI: JEST UMOWA, JEST PRZETARG!

opublikowano: 1 sierpnia 2019

  • dworcowa

Mamy świetną wiadomość dla mieszkańców Bytoni i Cisa, dotyczącą przebudowy ulicy Dworcowej łączącej te dwie miejscowości.  Niedawno tj. 12 lipca, wójt Artur Herold oraz skarbnik gminy Hanna Puttkammer podpisali w Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku umowę o dofinansowanie zadania „Przebudowa drogi gminnej Bytonia Cis nr 210018G wraz z odwodnieniem na odcinku ul. Dworcowej w Bytoni km 0+000 do km 0+688”. Kwota dofinansowania pozyskanego przez Gminę to ponad milion zł (a dokładnie 1 048 572 zł).

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne