Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

BORZECHOWO
2018.07.03

WSPÓLNE DZIEŁO MIESZKAŃCÓW BORZECHOWA

Kilka dni temu, z inicjatywy Pani Sołtys i Rady Sołeckiej Borzechowa jeden z najbardziej lubianych przez mieszkańców i turystów zakątek wsi – nad jeziorem Borzechowskim Wielkim – został pięknie zagospodarowany.

akumulator
2018.07.03

GRANTY DLA ORGANIZACJI. PRZYJDŹ NA SPOTKANIE!

Zachęcamy do udziału w spotkaniu informacyjnym na temat możliwości pozyskania grantu w konkursie Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY- spotkanie odbędzie się już jutro tj. w środę (4 lipca) o godz.15:30 w Urzędzie Miejskim w Starogardzie Gdańskim.

WAŻNA INFORMACJA! CZASOWE ZAMKNIĘCIE UL.SPORTOWEJ - ZMIANA TERMINU!
2018.07.03

PILNE! CZASOWE ZAMKNIĘCIE UL.SPORTOWEJ - ZMIANA TERMINU!

Uwaga! Zapowiadane na dziś tj.3 lipca (wtorek) czasowe wyłączenie z ruchu ul.Sportowej w Zblewie, ze względów technologicznych zostaje przesunięte na jutro tj. 4 lipca (środa). Za zmianę przepraszamy.

JUTRO (3 lipca) UL.SPORTOWA W ZBLEWIE WYŁĄCZONA Z RUCHU!
2018.07.02

JUTRO (3 lipca) UL.SPORTOWA W ZBLEWIE WYŁĄCZONA Z RUCHU!

Wójt Gminy Zblewo informuje mieszkańców ulicy Sportowej, że w dniu 3 lipca (wtorek) w godzinach od 8:00 do 16:00 zostanie wyłączony całkowicie z ruchu odcinek przebudowywanej ulicy.

dobry start
2018.07.02

RUSZYŁ PROGRAM "DOBRY START"

Ruszył program "DOBRY START". W naszej gminie realizuje go Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zblewie. Świadczenie „Dobry Start” przysługuje raz w roku na dziecko uczące się w szkole, aż do ukończenia przez nie 20 lat.

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne