Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

-
2018.12.11

MIKOŁAJKOWA NIEDZIELA W BYTONI

Niedzielne popołudnie (9 grudnia) w Bytoni minęło wyjątkowo uroczyście i radośnie! Tego dnia świętowano tu bowiem Mikołajki. Właśnie tej okazji, sołtys, Rada Sołecka oraz Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Bytoni zaprosili wszystkie dzieci z sołectwa na pełne atrakcji i niespodzianek mikołajkowe spotkanie.

opłatek
2018.12.11

KOLĘDOWANIE W SEMLINIE

W miniony weekend w całej gminie organizowano przedświąteczne spotkania mieszkańców. Jedno z nich odbyło się w niedzielę (9 grudnia) w Semlinie. Miejscowa sala wiejska wypełniła się po brzegi, a mieszkańcy zgodnie podkreślali, że klimat spotkania był wyjątkowy, prawdziwie świąteczny!

MIKOŁAJKOWO-OPŁATKOWE SPOTKANIE W JEZIERCACH
2018.12.11

MIKOŁAJKOWO-OPŁATKOWE SPOTKANIE W JEZIERCACH

Jak co roku, mieszkańcy sołectwa Jezierce spotkali się w miejscowej świetlicy wiejskiej, by wspólnie cieszyć się z nadchodzących świąt. Spotkanie przygotowała Pani Sołtys, Rada Sołecka oraz Koło Gospodyń Wiejskich, które przygotowało świąteczny poczęstunek.

GOSPODYNIE ZAPROSIŁY MIESZKAŃCÓW NA OPŁATEK
2018.12.11

GOSPODYNIE ZAPROSIŁY MIESZKAŃCÓW NA OPŁATEK

Od wielu lat, tuż przed świętami Bożego Narodzenia, mieszkańcy Kleszczewa Kościerskiego spotykają się, by złożyć sobie życzenia i podzielić się opłatkiem. Tak było też i w tym roku.  Opłatkowe spotkania mieszkańców to piękna tradycja, której inicjatorkami są m.in. Panie Gospodynie z miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich.

WESOŁE SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM W MIRADOWIE
2018.12.11

WESOŁE SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM W MIRADOWIE

W sobotnie przedpołudnie wszystkie dzieci z Miradowa czekały w świetlicy wiejskiej na wyjątkowego gościa – św. Mikołaja. Święty Mikołaj przybył – jak co roku – na zaproszenie sołtysa Ryszarda Gumińskiego i Rady Sołeckiej.

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne