Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Kontynuujemy naszą akcję „Podaruj nam 1% podatku!”. Przypominamy, iż w specjalnej zakładce (link) publikujemy prośby i szczegółowe cele związane z naszymi Mieszkańcami, na które możecie Państwo przeznaczyć swój 1% podatku. Gorąco o to apelujemy! A dzisiaj kolejna prośba o 1%. Wszyscy pamiętamy i mamy w sercach panią Irenkę, która przez lata dawała nam tak wiele radości, uśmiechu i ciepła swoją muzyką, swoim śpiewem. Dziś możemy Jej oddać to wielkie dobro, które nam przez lata ofiarowywała…

PROSIMY O 1% DLA NASZEJ IRENKI!

Nasi Kochani Przyjaciele, Koledzy, Koleżanki, Znajomi i Nieznajomi…

Rozliczenie 1% zbliża się wielkimi krokami, albo już jest za Wami.

Prosimy o 1% dla Naszej Irenki.

To już 6 rok trudnej walki o każdy kolejny dzień życia. Choroba nie odpuszcza, a co najgorsze powoli postępuje. Irenka od 3 lat karmiona jest przez tzw. PEG i oddycha poprzez rurkę tracheotomijną (respirator). Dla Irenki najgorsze to fakt, że nie może mówić. Porozumiewa się wskazując oczami litery. Dzięki Waszej hojności Irenka jest cały czas w domu z rodziną wśród najbliższych i przyjaciół. Jest to dla niej trudny czas.

Przepraszamy, że nie na wszystkie wspaniałe komentarze udaje nam się odpowiedzieć, ale jesteśmy bardzo wdzięczni za każde miłe słowo i wiemy że Nas wspieracie. Każda wiadomość i każdy komentarz zostaje przekazany Irence. Irena zawsze się wzrusza.

Dziękujemy i jak to Irenka zawsze powtarzała - "Jesteście SUPER!"

Fundacja Avalon

KRS 0000270809

cel szczegółowy CZARNOTA 5884

A na zdjęciu uśmiechnięta Irenka, bo zawsze gdzieś tam jest ten promyk nadziei…

Rodzina i Przyjaciele Irenki

**********

Irenka ma 51 lat. Od 6 lat choruje na SLA - stwardnienie zanikowe boczne. Wspaniała żona, mama trzech córek, przyjaciółka, nauczycielka. Uwielbiała pracować z młodzieżą. Nieuleczalna choroba doprowadziła do całkowitego upośledzenia wszystkich mięśni ciała. Respirator wspomaga oddech. Porozumiewa się wskazując oczami litery. Jako mąż robię wszystko, aby Irenka była w domu, wśród najbliższych. Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem CZARNOTA,5884 wspieracie Irenkę w nierównej walce z chorobą i w codziennym funkcjonowaniu. Dziękujemy! Rodzina i przyjaciele.

ZOBACZ, JAK MOŻESZ POMÓC - LINK DO FUNDACJI

 

  • IRENKA

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne