Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

IRENA CZARNOTA Z BORZECHOWA

  • IRENKA

Wszyscy pamiętamy i mamy w sercach panią Irenkę, która przez lata dawała nam tak wiele radości, uśmiechu i ciepła swoją muzyką, swoim śpiewem. Dziś możemy Jej oddać to wielkie dobro, które nam przez lata ofiarowywała…Irenka ma 52 lat. Od 7 lat choruje na SLA - stwardnienie zanikowe boczne. Wspaniała żona, mama trzech córek, przyjaciółka, nauczycielka. Uwielbiała pracować z młodzieżą.Nieuleczalna choroba doprowadziła do całkowitego upośledzenia wszystkich mięśni ciała. Respirator wspomaga oddech. Porozumiewa się wskazując oczami litery. Jako mąż robią wszystko, aby Irenka była w domu, wśród najbliższych.

KORNELIA NIERZWICKA Z PINCZYNA

  • kornelia

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc dla Kornelii Nierzwickiej z Pinczyna, która choruje na mózgowe porażenie dziecięce.  Na pewno są wśród Państwa ludzie wielkiego serca, dla których los, pokrzywdzonego przez życie dziecka nie jest obojętny. Bardzo liczymy na Państwa pomoc, każda wpłacona złotówka to mały krok w „długą drogę” do samodzielności Kornelii. Możemy Państwa zapewnić, że wszystkie środki, które zostaną uzbierane na koncie naszej podopiecznej w Fundacji zostaną wykorzystane zgodnie z ich przeznaczeniem.

JULIA MOKWA Z PINCZYNA

  • JULIA MOKWA

„Bardzo nam przykro – proszę się cieszyć z każdego uśmiechu Julki, ponieważ nie wiemy ile czasu zostało Państwa córce…”takie słowa usłyszeliśmy od lekarzy. Juleczka urodziła się 07.01.2015r. Był to najszczęśliwszy dzień w moim życiu. Wkrótce potem zaczęła się rozpacz i walka o życie naszej córeczki. Nie da się opisać bólu matki, która patrzy na swoją córeczkę wiedząc o tym jak bardzo jej życie jest zagrożone. Łzy lecą bez opamiętania. Juleczka ma w tej chwili 2 LATKA jest po 4 operacjach. Prawie cały czas jesteśmy w szpitalu. Dzięki Pomorskiemu Hospicjum jesteśmy teraz w domku. Każdy dzień z Juleczką jest darem od Boga.

1% DLA OSP PINCZYN

  • osp pinczyn

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne