Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Aktualności

 • 2019.07.12

  NABÓR DO KLUBIKU DZIECIĘCEGO W PINCZYNIE

  Rekrutacja obejmuje dzieci w wieku od 1 roku do 3 lat. Istnieje możliwość przyjęcia dzieci, które ukończyły 3 rok życia, a nie skończyły 4 roku po złożeniu przez rodzica oświadczenia o przeszkodach w objęciu dziecka wychowaniem przedszkolnym. Wnioski można składać od 15 lipca.
   

 • 2019.07.12

  SOŁTYS BIAŁACHOWA ZAPRASZA NA SOŁECKI PIKNIK RODZINNY

  Sołtys i Rada Sołecka Białachowa oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Białachowa serdecznie zapraszają na sołecki Piknik Rodzinny. Impreza odbędzie się w sobotę 13 lipca od godz.16.00 na placu przed świetlicą. W programie m.in. atrakcje dla dzieci,  II Bieg Białachowski I zabawa taneczna.

 • 2019.07.11

  XXI FESTYN KOCIEWSKI – RELACJA (część 10) – PIĘKNA WIEŚ, PIĘKNA POSESJA

  XXI Festyn Kociewski to wspaniała okazja do tego, by w obecności tak dużej publiczności wręczyć nagrody w gminnych konkursach.  Tuż przed koncertem Roksany Węgiel – wręczyliśmy nagrody w konkursach „Piękna Wieś Pomorska 2019” oraz w sołeckim konkursie na „Najpiękniejszą posesję sołectwo Zblewo 2019”.

 • 2019.07.11

  XXI FESTYN KOCIEWSKI – RELACJA (część 9): SAMORZĄD PRZYJAZNY SENIOROM!

  Podczas XXI Festynu Kociewskiego w Zblewie Wicemarszałek Województwa Pomorskiego Ryszard Świlski wręczył nagrody laureatom konkursu "Pomorskie dla Seniora" z powiatu starogardzkiego. Był to dla nas konkurs szczególny! Nasz wójt Artur Herold odebrał bowiem nagrodę w kategorii „Samorząd przyjazny Seniorom" za wzorcowo prowadzoną politykę senioralną.

 • 2019.07.11

  XXI FESTYN KOCIEWSKI – RELACJA (część 8): TERAZ MY! KOCIEWIACY!

  Naszą wielką dumą i radością podczas Festynu Kociewskiego są występy uzdolnionych mieszkańców i przyjaciół Gminy Zblewo. Wielkie, wielkie brawa! W tym roku na scenie zaśpiewały panie: Julia Herold, Aneta Falkowska, Julia Różańska, Katarzyna Zalewska i najmłodsza (zaledwie 10-letnia) Wiktoria Glich. Zapamiętajcie te nazwiska – z pewnością jeszcze o nich usłyszycie!

 • 2019.07.10

  XXI FESTYN KOCIEWSKI – RELACJA (część 7): ZESPÓŁ 5/6 - TO BYŁA MUZYCZNA PETARDA!

  Support przed finałowym koncertem festynu zagrał zespół 5/6, o którym z pewnością jeszcze usłyszymy! Zespół wniósł na scenę młodzieńczą energię, wielką pasję, luz i przepiękny śpiew. Publiczność od pierwszych rytmów została wręcz oczarowana! Młodym artystom wróżymy wielką karierę!

 • 2019.07.10

  XXI FESTYN KOCIEWSKI – RELACJA (część 6) – VARIUS MANX I KASIA STANKIEWICZ

  Koncert na finał tegorocznego XXI Festynu Kociewskiego był po prostu niezapomniany. Zespół Varius Manx i Kasia Stankiewicz wyśpiewali największe przeboje zespołu i wspaniały klimat… Na ten koncert zjechali fani z całej Polski! I nic dziwnego, bo hity zespołu Varius Manx należą już do czołówki polskiej piosenki.

 • 2019.07.10

  XXI FESTYN KOCIEWSKI – RELACJA (część 5) – „ONA TAŃCZY DLA MNIE” CZYLI WEEKEND!

  Zespół Weekend kochają wszyscy! Gdziekolwiek się nie pojawi, zawsze występuje przy komplecie publiczności, a świetna zabawa – gwarantowana! A jak było w Zblewie, podczas XXI Festynu Kociewskiego? Odpowiedź jest krótka – było fantastycznie! Bo kto nie zna takich hitów jak „Ona tańczy dla mnie” czy „Moje miasto nigdy nie śpi”?

 • 2019.07.10

  XXI FESTYN KOCIEWSKI – RELACJA (część 4): ROXIE I DWA PIĘTRA PUBLICZNOŚCI!

  Tym razem zaglądamy na scenę XXI Festynu Kociewskiego , na której wczesnym popołudniem niepodzielnie królowała Roksana Węgiel. Na jej koncert przyszły prawdziwe tłumy! I myliłby się ten kto sądzi, że publiczność wypełniła cały stadion w Zblewie, bo tak naprawdę było jej dwa razy więcej!

 • 2019.07.10

  XXI FESTYN KOCIEWSKI – RELACJA (część 3) –TURNIEJ SOŁECTW

  Coroczny Turniej Sołectw jest już naszą tradycją podczas Festynu Kociewskiego. W tym roku w konkursie wzięło udział 11 sołectw. Zwycięzcą zostało Kleszczewo Kościerskie, ale tak naprawdę nie wynik się tu liczył, ale świetna zabawa! A tej – nie brakowało! Było mnóstwo śmiechu, radości i wspaniałej integracji. Sami zobaczcie...

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne