Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Aktualności

 • 2019.11.12

  BABCIA JÓZEFKA MA STO LAT!

  Pani Józefa Galikowska z Karolewa świętowała niedawno wspaniały jubileusz – setne urodziny. Babcia Józefka – bo tak wszyscy mówią o Jubilatce – jest już drugą stulatką w gminie Zblewo.  Jak na 100. urodziny przystało był kosz róż, wspaniały tort i najbliżsi. Była też wyjątkowa msza św., którą w domu Jubilatki odprawił ksiądz proboszcz Mieczysław Bizoń.

 • 2019.11.12

  ODWIEDZIŁA NAS DELEGACJA Z GRUZJI

  Kilka dni temu mieliśmy przyjemność gościć delegację z regionu Shida Kartli z Gruzji. Obcokrajowcy byli zachwyceni ciepłym przyjęciem.  Gruzini spotkali się z przedstawicielami samorządu Zblewa. Nie kryli zachwytu naszą kulturą, nowoczesnym i zrównoważonym rozwojem, a przede wszystkim - niezwykle ciepłym przyjęciem i otwartością. 

 • 2019.11.07

  "POCIĄG DO WOLNOŚCI" - PRZEPIĘKNY SPEKTAKL, NA KTÓRY WARTO PRZYJŚĆ...

  Przed nami wyjatkowy dzień, pełen radości i patriotycznej dumy - Narodowe Święto  Niepodległości. Z tej okazji społeczność szkolna ze Zblewa zaprasza na montaż słowno-muzyczny pt. "Pociąg do Wolności"...

 • 2019.11.06

  SPOTKANIA MIŁOŚNIKÓW RĘKODZIEŁA W PINCZYNIE

  Po wakacyjnej przerwie poniedziałkowe spotkania Pań przy robótkach ręcznych wróciły do swojego rytmu. Panie spotykają się w gościnnej bibliotece w Pinczynie i wymieniają się nowościami, udzielają sobie wskazówek i  rad...
   
   

   

 • 2019.11.06

  MORSY ZAPRASZAJĄ NA WYJĄTKOWĄ, BIAŁO-CZERWONĄ KĄPIEL

  Morsy Zblewo zapraszają 11 listopada (poniedziałek) o godzinie 11 na wspólną, radosną kąpiel w biało-czerwonych barwach.
  Chcemy jak co roku uczcić Narodowe Święto Niepodległości, dlatego zachęcamy do zabrania ze sobą flag, szalików i innych elementów w naszych barwach. 
 • 2019.11.04

  ANDRZEJKI Z "MODRAKAMI" W BORZECHOWIE. ZAPOWIADA SIĘ ŚWIETNA ZABAWA!

  Sołtys i Rada Sołecka wsi Borzechowo oraz Koło Gospodyń Wiejskich "Modraki" z Borzechowa mają zaszczyt i wielką radość zaprosić na wspaniałą zabawę andrzejkową! Impreza odbędzie się  30 listopada w miejscowej świetlicy wiejskiej.

 • 2019.11.04

  JUŻ 7 LISTOPADA ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE NT. PROEKOLOGICZNYCH PROGRAMÓW DOTACYJNYCH

  Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące proekologicznych programów dotacyjnych. Zapraszamy już w najbliższy czwartek 7 listopada o godz.18.30 do GOK-u w Zblewie. 

 • 2019.11.04

  „SZPĘGAWSK 1939 – ZBRODNIA POMORSKA”. ZAPRASZAMY NA SEANSE W BIAŁACHOWIE, BORZECHOWIE I KLESZCZEWIE

  Serdecznie zapraszamy na kolejne seanse filmu "Szpęgawsk 1939 - Zbrodnia Pomorska". W tym tygodniu projekcje filmu odbędą się w Białachowie, Borzechowie i w Kleszczewie Kościerskim.

 • 2019.10.30

  NAGRODY "PRIMUS INTER PARES" ROZDANE!

  Piękną tradycją Gminy Zblewo są przyznawane corocznie Nagrody Wójta Gminy Zblewo dla absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych wyróżnionych w konkursie “PRIMUS INTER PARES”. Tegoroczna gala odbyła się 21 października w Borzechowie.  Była to wyjątkowa chwila zarówno dla młodzieży, jak i wielka radość oraz duma dla rodziców.

 • 2019.10.25

  KONSULTACJE W SPRAWIE PRZYJĘCIA „PROGRAMU I TRYBU WSPÓŁPRACY GMINY ZBLEWO Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI ORAZ PODMIOTAMI PROWADZĄCYMI DZIAŁALNOŚĆ POŻYTKU PUBLICZNEGO NA ROK 2020”.

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne