Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Tradycyjne Mikołajki i spotkanie opłatkowe – tak mieszkańcy sołectwa Miradowo wspólnie przygotowywali się do świąt.

 MAGIA ŚWIĄT W MIRADOWIE

W przedświąteczną sobotę 10 grudnia w Miradowie panowała radosna, świąteczna atmosfera. Czuć było już magię świąt! Najpierw (wczesnym popołudniem) w świetlicy wiejskiej zorganizowano Mikołajki. Spotkanie z Mikołajem i słodkie upominki wręczane pod piękną choinką w świetlicy wiejskiej przyniosły dzieciom wiele radości.

A wczesnym wieczorem – sołeckie spotkanie wigilijne. Do świątecznego stołu wraz z mieszkańcami zasiedli także m.in. ks. Prałat Zenon Górecki, sekretarz Gminy Daniel Szpręga i radny Rady Gminy Zblewo Andrzej Baran. Wszyscy złożyli sobie życzenia świąteczne oraz śpiewali kolędy. Atmosfera była naprawdę wspaniała. Gospodarzem i inicjatorem tego pięknego spotkania był sołtys Ryszard Gumiński z Radą Sołecką.

„Bardzo cieszę się, że w tym szczególnym, przedświątecznym czasie mieszkańcy potrafią znaleźć choć chwilę, by spotkać się przy wspólnym stole, porozmawiać, pośpiewać kolędy. Takie chwile i takie wydarzenia są ważne, bo jeszcze bardziej nas łączą. W codziennej gonitwie warto czasem się zatrzymać i poświęcić swój czas drugiemu człowiekowi. Dlatego jestem szczęśliwy, że nam się to udało i dziękuję wszystkim za udział w naszych sołeckich spotkaniach, życząc wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku” – mówi Ryszard Gumiński, dziękując wszystkim Partnerom za pomoc w organizacji wydarzenia.

  • miradowo
  • miradowo
  • miradowo

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne