Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

INFORMACJA W SPRAWIE WĘGLA

Drodzy Mieszkańcy, przekazujemy Państwu informację od PGE Paliwa sp. Z o.o., otrzymaną przez nas w odpowiedzi na dokonaną przez Gminę Zblewo awizację (tj. zgłoszenie potrzeby i gotowości dokonania kolejnego transportu węgla na teren gminy Zblewo).

Z przekazanej informacji wynika, iż z przyczyn niezależnych od PGE Paliwa, spółka ta zmuszona jest anulować od 14 grudnia wszystkie awizacje oraz wstrzymać dotychczasowe dostawy do odwołania. PGE Paliwa przeprasza za niedogodności i zapewnia, że jak tylko sytuacja wróci do normy, nastąpi wznowienie dostaw.

Gdy sytuacja się zmieni poinformujemy Państwa o tym NIEZWŁOCZNIE. I choć brak dostaw węgla jest niezależny od Gminy Zblewo, wójt Artur Herold przeprasza za zaistniałą sytuację, mając świadomość, w jak dramatycznej sytuacji stawia to naszych Mieszkańców tym bardziej, iż warunki atmosferyczne są tak trudne.  

I jeszcze informacja od naszego gminnego koordynatora ds. dystrybucji węgla - na teren gminy Zblewo dotarło do tej pory ok. 630 ton węgla. Są jednak na terenie województwa pomorskiego gminy, które nie otrzymały jak dotąd ani jednej tony tego paliwa stałego, pomimo wyrażenia woli zakupu.

Przypominamy, że osobami które chętnie odpowiedzą na Państwa pytania i wątpliwości dotyczące dystrybucji węgla przez Gminę Zblewo są:
· Daniel Szpręga – sekretarz gminy (koordynator gminny) tel. 512 462 955;
· Julia Roskwitalska – tel. 58 588 43 81 w. 34;
· Magdalena Milewska – tel. 58 588 43 81 w. 46.
 
(Zespół ds. dystrybucji węgla na terenie gminy Zblewo)

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne