Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

WAŻNE! DYSTRYBUCJA WĘGLA W GMINIE ZBLEWO!
ROZPOCZYNAMY PROCEDURĘ!
 
Drodzy mieszkańcy Gminy Zblewo!
Dnia  2 listopada 2022 r. została opublikowana w Dzienniku Ustaw ustawa o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych, co oznacza, że Gmina Zblewo ROZPOCZYNA PROCEDURĘ przygotowawczą dystrybucji węgla dla naszych mieszkańców.
Wraz z ustawą zostały opublikowane dwa rozporządzenia Ministra Aktywów Państwowych w sprawie wykazu podmiotów uprawnionych do prowadzenia sprzedaży oraz w sprawie ilości paliwa stałego dostępnego dla jednego gospodarstwa domowego.
Dnia 3 listopada 2022 roku Wójt Gminy Zblewo wydał zarządzenie nr 447/22 w sprawie powołania koordynatora i zespołu ds. dystrybucji węgla na terenie gminy Zblewo (link do BIP).
 
Przypominamy, że do 10.11.2022 r. czekamy na Państwa zgłoszenia dotyczące zapotrzebowania na zakup węgla w gatunku: groszek, orzech i miał. Informujemy, że w asortymencie dystrybuowanym przez gminę nie będzie ekogroszku.
Planujemy, że od 14.11.2022 r. osoby uprawnione do zakupu węgla po preferencyjnej cenie w wysokości 2 000 zł. brutto będą mogły składać wnioski w tej sprawie bezpośrednio do Urzędu Gminy w Zblewie.
O wszelkich szczegółach będą Państwo informowani poprzez stronę internetową i facebooka.
Masz pytanie? Zadzwoń do nas, odpowiemy na nie! Zapraszamy do kontaktu - (58) 588 43 81 wew. 34 lub 46.

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne