Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

W sobotni ranek (10 września), pomimo deszczu i chłodu Seniorzy z Gminy Zblewo stanęli na starcie spartakiady w Starogardzie... I zdobyli złoty puchar!

WIWAT SENIORZY!

Seniorzy z Gminy Zblewo od lat biorą udział w corocznej Powiatowej Spartakiadzie Emerytów i Rencistów w Starogardzie Gdańskim. Nie mogło ich zabraknąć i w tym roku. Gminę Zblewo reprezentowały koła PZERiI ze Zblewa i z Borzechowa.

Seniorzy bawili się wspaniale i po raz kolejny udowodnili, iż są niesamowici i mają w sobie wiele radości oraz optymizmu, którym obdarzają innych. Są pięknym wzorem do naśladowania, a wójt Artur Herold mówi wprost – „Są naszą wielką radością! Jestem zawsze dumny z naszych Seniorów – i to nie dlatego, że wygrywają, ale dlatego, że są zawsze pełni optymizmu, dobrej energii, chęci i pasji…”

Przez całe sobotnie przedpołudnie na stadionie trwały sportowe zmagania. Rozegrano kilkanaście konkurencji – m.in. wyścigi rowerowe, konkurs hula hop, turniej w kręgle i mini turniej tańca towarzyskiego. I choć to nie sportowe rekordy są tu najważniejsze – była jednak wielka radość, iż to Seniorzy ze Zblewa po raz kolejny zwyciężyli w spartakiadzie i zdobyli złoty puchar! I jeszcze świetne szóste miejsce w ogólnej klasyfikacji dla wspaniałych Seniorów z Borzechowa! Brawo! Gratulacje dla wszystkich.

  • seniorzy
  • seniorzy

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne