Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

TEATRALNA NIESPODZIANKA! 

Już dzisiaj (28 sierpnia - w niedzielę) – Jarmark Kociewski w Wirtach. Wybieracie się? Będziecie z nami? Gorąco zapraszamy! Tym bardziej, iż program naszego jarmarku jest tak bogaty i atrakcyjny, że z pewnością każdy z Was znajdzie coś dla siebie. W programie m.in. wielka scena i świetna sztuka! W niedzielny wieczór o godz. 19:00 – Leśna Scena Arboretum Wirty czyli prześwietny Teatr im. Aleksandra Sewruka z Elbląga, który wystawi dla Was spektakl „Mayday 2”.Spektakl teatralny na leśnej scenie, pod gołym niebem? To będzie naprawdę wspaniałe widowisko! Czekamy na Was i zapraszamy!

A oto kilka słów o samym spektaklu:
- Mayday 2 (Caught in the Net)
- Autor: Ray Cooney • Przekład: Elżbieta Woźniak • Premiera: 31-12-2016
- czas trwania: 105 min/antrakt
Opis fabuły: 20 lat później John znów w tarapatach! Londyn znów okazuje się za mały, żeby ukryć prawdę. Dzieci taksówkarza flirtują ze sobą przez internet. Chcą się poznać. Co zrobi tata, żeby nie dopuścić do spotkania? Rozpoczyna się gorączkowa walka z czasem pełna nieprawdopodobnych zwrotów akcji. Do której wkracza oczywiście najlepszy przyjaciel. Kolejny raz przekonamy się, że ukrywanie prawdy to naprawdę trudna sztuka. A ta będzie podwójnie śmieszna. Podwójnie zakręcona. I podwójnie skomplikowana!
Mayday 2 od lat bawi widzów, nie schodząc z teatralnych afiszy w Polsce i za granicą. Sequel otrzymał nagrodę za najlepszą komedię (2002 Olivier and Evening Standard Awards for Best New Comedy). Przekonajmy się, jak komiczną sztuką może okazać się ukrywanie prawdy. W imię szczęśliwej miłości. A nawet dwóch! 

Zapraszają: Nadleśnictwo Kaliska / Arboretum Wirty, Lasy Państwowe

  • Teatr

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne