Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

W sobotę 13 sierpnia na boisku w Borzechowie rozegrano specjalny, jubileuszowy mecz.
 
3:0 NA 30-LECIE!
 
Swój piękny jubileusz 30-lecia działalności świętuję bowiem Klub Sportowy SŁAWEK BORZECHOWO. Z tej okazji borzechowską drużynę odwiedzili w sobotę sportowcy z Lechii Gdańsk Old Boys. 
Towarzyski mecz jubileuszowy był pięknym i symbolicznym, prawdziwie sportowym sposobem na świętowanie jubileuszu.
A wynik? Symboliczny! Nasz Sławek Borzechowo - na XXX lecie - wygrał z Lechią Gdańsk 3:0.
W jubileuszowym meczu brało udział kilka wielkich legend Lechii Gdańsk - m. in. zawodnicy z lat 80-tych, biorący niegdyś udział w słynnym meczu Lechii Gdańsk z Juwentusem Turyn, w którym wówczas grał Zbigniew Boniek i Michael Platini.
Warto też wspomnieć, że Jarosław Klimowicz z Borzechowa grał w młodości w Lechii i był jej największą nadzieją, debiutując w zespole seniorskim już w wieku 16 lat! Niestety poważna kontuzja pokrzyżowała plany jego piłkarskiej kariery.
Na zaproszenie klubu (z okazji jubileuszu i meczu) do Borzechowa przyjechał także Prezes Pomorskiego Związku Piłki Nożnej - Radosław Michalski, który pogratulowal klubowi jubileuszu i pięknej historii. Specjalne podziękowania popłynęły także do wójta gminy Zblewo. 
Serdecznie gratulujemy jubileuszu, życzymy wielu sukcesów i dziękujemy KS SŁAWEK BORZECHOWO za 30 lat pasji i miłości do sportu oraz aktywności w życiu naszej społeczności. 
  • Slawek
  • Slawek
  • Slawek

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne