Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

JARMARK KOCIEWSKI W WIRTACH – ZAPRASZAMY 28 SIERPNIA!

Serdecznie zapraszamy na Jarmark Kociewski w Wirtach. To wspaniała, letnia impreza pełna przepięknej kultury Kociewia i ciekawych ludzi. A wszystko to w wyjątkowym miejscu – w naszym Arboretum Wirty. Spotkajmy się tu zatem już 28 sierpnia. Czekamy na Państwa tego dnia już od godz.11:00.

Podczas jarmarku nie zabraknie wszystkiego, co najpiękniejsze na Kociewiu! Będzie więc rękodzieło, z którego nasze Kociewie słynie - a stragany i stoiska będą do Państwa dyspozycji przez całą niedzielę. Będzie także swojskie, pyszne jedzenie, serwowane przez nasze Koła Gospodyń Wiejskich. Ugościmy Państwa również tym, co DOBRE Z LASU czyli aromatyczną, zdrową dziczyzną.
Jarmark to także spotkanie z przyrodą, kulturą i sztuką. Na scenie specjalnie dla Państwa wystąpią twórcy i artyści z naszego regionu. Jarmark to również finał XVI Pleneru Artystów Ludowych Pomorza – będzie więc świetna okazja do spotkania z artystami i do obejrzenia ich prac.

W tegorocznej edycji Jarmarku Kociewskiego mamy też niespodziankę. Specjalnie dla naszych Gości wystąpi bowiem fantastyczny Teatr z Elbląga. To jedyna, niepowtarzalna okazja, by móc zobaczyć plenerowe przedstawienie „Mayday 2”.
A to tylko niektóre z atrakcji, które będą czekać na Państwa. Warto być z nami - czekamy na Was!

Organizatorzy Jarmarku Kociewskiego: Nadleśnictwo Kaliska, Zrzeszenie Kaszubsko Pomorskie - oddział kociewski w Zblewie, Lokalna Grupa Działania "Chata Kociewia" i Gmina Zblewo - serdecznie zapraszają!

  • plakat

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne