Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Przed nami wyjątkowa gratka – V Koncerty Muzyki Organowej i Kameralnej na Kociewiu.  Już w najbliższą niedzielę jeden z koncertów będzie można wysłuchać w Zblewie – w zblewskim kościele parafialnym.

 ZAPRASZAMY NA KONCERT DO ZBLEWA

 Skąd muzyka organowa w Zblewie? Wszystko to za sprawą Patryka Podwojskiego – organisty Katedry w Oliwie, uznanego improwizatora, laureata wielu nagród, z wielkim sukcesem koncertującego w Polsce i na świecie.

Mimo tak wielkiej kariery, Patryk zawsze chętnie i z wielkim sentymentem wraca na Kociewie i do Zblewa, bo przecież… właśnie stąd pochodzi! A kociewska publiczność bardzo się z tego cieszy i docenia to, że muzyk o takiej renomie dzieli się ze swoimi krajanami swoim talentem i muzyką. Choć podobno dla „swoich” gra się najtrudniej – ale jak widać na corocznych koncertach Patryka Podwojskiego w rodzinnym Zblewie – tu gra się zawsze świetnie, a wspaniała akustyka zblewskiego kościoła dodatkowo potęguje wspaniały odbiór przez słuchaczy. Koncerty organizowane w Zblewie są zatem po prostu prześwietne!

Dlatego warto zapamiętać tę datę – najbliższa niedziela 31 lipca, godz.11:00, kościół parafialny w Zblewie. Wystąpią: nasz Patryk Podwojski oraz Mateusz Rzewuski.

Serdecznie zapraszamy!

  • koncert

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne