Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

NOC. LAS. TAJEMNICA. PRZYGODA…
NOC MUZEÓW, JAKIEJ JESZCZE NIE BYŁO!

Przed nami – Ogólnopolska Noc Muzeów. Gorąco zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty wydarzeń, które w sobotę 14 maja czekają na Was w naszym regionie. A będzie ich wiele - oj, trudno będzie wybierać!

A żebyście nie musieli rezygnować z udziału w tych świetnych wydarzeniach, my zapraszamy Was na naszą NOC MUZEÓW dokładnie tydzień później czyli 21 maja (sobota) o godz.21:00.

A zapraszamy Was w naprawdę WYJĄTKOWE i MAGICZNE miejsce - do naszego Arboretum WIRTY w gminie Zblewo.

To najstarsze, leśne arboretum w Polsce, pełne niesamowitej historii, zapisanej w starych drzewach. Specjalnie dla Was – odsłonimy te leśne opowieści! Czeka na Was noc pełna niespodzianek i przygody.

Tylko z nami usłyszycie historie, którą nocą opowiada tajemnicze jezioro Borzechowskie Wielkie. U jego stóp rozciąga się arboretum. Ale nie tylko… W świetle księżyca widać tu tajemniczą postać, a z jeziora płynie przejmująca opowieść. Poznacie ją!

Poznacie też nocnych łowców. Usłyszycie dźwięki nocy. Zobaczycie las, jakiego jeszcze nie widzieliście.

A potem razem usiądziemy przy nocnym ognisku…

Zapraszamy! Bądźcie z nami!

Organizatorem wydarzenia jest Nadleśnictwo Kaliska / Arboretum Wirty, Lasy Państwowe i Gmina Zblewo - Przystanek Kociewie

WAŻNE:

- Ze względu na charakter wydarzenia ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy –wyłącznie telefoniczne, nr tel. (58) 588 35 81 (Arboretum Wirty). Uwaga, sugerujemy udział w wydarzeniu osób powyżej 15 roku życia (osoby niepełnoletnie wyłącznie pod opieką osoby dorosłej).

- Weźcie ze sobą latarki i ciepłą odzież.

- Zbiórka uczestników o godz.21:00 przy wejściu głównym na teren arboretum od strony parkingu (przy kasie).

Nie spóźnijcie się...
Przed nami – Przygoda!

 

  • noc muzeów

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne