Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Zobaczcie, co będzie się działo w Mikołajki w Gminie Zblewo.

MIKOŁAJKI W GMINIE ZBLEWO

Już wkrótce Mikołajki! W poniedziałek 6 grudnia św.Mikołaj spotka się z najmłodszymi mieszkańcami przed Urzędem Gminy w Zblewie (na skwerze Jana Pawła II) w godzinach od 14:00 do 18:00. Przed Wami -  magiczne popołudnie pełne świątecznej radości. Zapraszają: Wójt Gminy Zblewo, GOK w Zblewie oraz Sołtys i Rada Sołecka Zblewa.

Św. Mikołaj odwiedzi też inne miejscowości Gminy Zblewo. W niedzielę (5 grudnia) będzie w Bytoni – w godz.15:00 do 18:00 na placu przed świetlicą, o co postarał się Sołtys z Radą Sołecką.

Wiemy też, że – dzięki zaproszeniu Pana Sołtysa, OSP i KGW - nie zapomni o Dzieciach z sołectwa Karolewo i jak co roku odwiedzi najmłodszych w ich domach.

A dzień później - 6 grudnia - Mikołaj jak zawsze przyjedzie do dzieci z Borzechowa. „Borzechowskie Mikołajki” (przy zachowaniu pełnego reżimu sanitarnego) zaplanowano na godz.17:00 w miejscowej świetlicy wiejskiej.

A w Kleszczewie Kościerskim – 6 grudnia - będzie można spotkać Mikołaja z pomocnikami czyli m.in. z Panem Sołtysem o godz.14:00 na parkingu przed kościołem, a o 14:30 na osiedlu, na parkingu przy boisku.

A to tylko niektóre miejsca, gdzie będziecie mogli spotkać św. Mikołaja. Będzie… wszędzie! Rozglądajcie się, bo z pewnością go spotkacie!

  • mikołajki
  • mikołajki
  • mikołajki

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne