Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Praca osób związanych z pomocą społeczną jest wyjątkowo trudna i ważna. Dlatego w Gminie Zblewo – w Dniu Pracownika Socjalnego - zawsze pamiętamy o tych, którzy codziennie angażują się w tę swoistą misję.

WÓJT PODZIĘKOWAŁ ZA SERCE PRACOWNIKÓW

Dzień Pracownika Socjalnego obchodzony jest 21 listopada. W Gminie Zblewo to ważny i szczególny dzień. Wójt Artur Herold nie kryje swojego szacunku i uznania dla pracy pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zblewie i Środowiskowego Domu Samopomocy w Kleszczewie Kościerskim.

Dlatego jak co roku, również teraz – wójt odwiedził obie instytucje z kwiatami i podziękowaniami dla całej załogi.

- „Mamy w naszej gminie ogromne szczęście, że pomoc i opiekę społeczną tworzą ludzie nie tylko pełni profesjonalizmu, ale przede wszystkim – pełni empatii i wielkiego serca. Jako wójt głęboko doceniam to zaangażowanie i mam pewność, że nasi Mieszkańców są pod dobrą opieką. Jak wszędzie, nie brakuje oczywiście codziennych problemów, ale kiedy jest dobry, zgrany zespół – zawsze wszystkie kłopoty można rozwiązać. To bardzo ważne i chciałem dzisiaj za to podziękować. Często jest tak, że w pośpiechu dnia codziennego zapominamy o zwykłej, ludzkiej wdzięczności. A Dzień Pracownika Socjalnego jest doskonałą okazją, by pochylić się nad pracą socjalną i podziękować wszystkim tym, którzy oddają jej serce. Dlatego jestem tu dzisiaj w GOPS-ie i w ŚDS-ie, gdzie przyznaję bardzo lubię bywać, bo zawsze jest tu rodzinna, pozytywna atmosfera i tak wiele dobrego się tu dzieje…” – mówił wójt Artur Herold tuż po spotkaniu z pracownikami socjalnymi.

Przyłączamy się do podziękowań i składamy wszystkim pracownikom socjalnym najlepsze życzenia.

  • dps
  • dps

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne