Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Sportowcy i kibice z pewnością czekali na te wieści: wreszcie rozpoczęła się realizacja II etapu inwestycji na stadionie w Zblewie.

MODERNIZACJI STADIONU W ZBLEWIE – CIĄG DALSZY!

Zaledwie w połowie roku Gmina Zblewo oddała do użytku piękny, nowoczesny stadion w Zblewie. Teraz przyszedł czas na kolejny etap kompleksowej modernizacji obiektu: budowę nowego budynku szatniowego wraz budową toalet dla kibiców oraz urządzenie nowego parkingu. Przypomnijmy, że Gmina pozyskała na ten cel dofinansowanie z Ministerstwa Sportu.

Prace prowadzone są sprawnie. Natychmiast po przekazaniu placu budowy, wykonawca robót  przystąpił do rozbiórki starego budynku,  po którym nie ma już śladu. W jego miejscu powstanie nowy budynek odsunięty od bieżni lekkoatletycznej, który będzie m.in. pełnił funkcję szatni dla sportowców. Dodatkowo w budynku znajdzie się magazynek dla lekkoatletów, magazynek dla piłkarzy, pomieszczenie dla sędziów oraz salka konferencyjna. Obok budynku urządzony będzie nowy parking, a od strony boiska i bieżni – plac, który będzie pięknie zaaranżowany zielenią. Nieopodal trybun będzie zlokalizowany drugi budynek, pełniący funkcję toalet dla kibiców. Wykonawcą robót jest ŻARBUD Michał Żarłok z Korzeniewa. Zakończenie budowy zaplanowane jest w II kwartale 2021 r. Po zakończeniu modernizacji zblewski stadion będzie z pewnością jednym z najnowocześniejszych obiektów sportowych w regionie.

  • stadion
  • stadion
  • stadion
  • stadion

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne