Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

ZAPRASZAMY NA "MODRACZKOWY BAZAREK"!

Mamy dobre wieści dla miłośników swojskiej, smacznej kuchni i naszych lokalnych przysmaków. Rusza nasz lokalny bazarek! Na razie to początki, ale jak zapowiadają Organizatorzy – KGW Modraki z Borzechowa, wkrótce formuła bazarku rozszerzy się… Prace nad tym i rozmowy trwają, a że wszyscy lubimy nasze swojskie jedzenie, z pewnością bazarek okaże się strzałem w przysłowiową „10”!

Tymczasem przed nami – premiera bazarku! Już jutro – we wtorek 12 października w godzinach od 14.00 do 18.30 zapraszamy do świetlicy wiejskiej w Borzechowie na nasz pierwszy „Modraczkowy Bazarek”. Będzie można zakupić nasze produkty i specjały lokalne przygotowane przez KGW Modraki. Będzie "słodkie", będzie "słone", będą przetwory, będzie też kawiarenka z kawą i ciastem. Bardzo prosimy o przyniesienie swoich pojemników na zakupy, aby zminimalizować użycie opakowań jednorazowych! Serdecznie zapraszamy!

I już możemy uchylić rąbka tajemnicy, że jutro będziemy serwować cieplutkie, prosto z patelni ruchanki z fjutem! Będzie też m.in. swojski żurek, pasztet z kaczki, pasztet wegański, ryby w occie, naleśniki  i krokiety, gołąbki, zupy, smalec swojski, ciasta... A na kolejnych bazarkach pojawi się m.in. marynowana morynka wg receptury, nagrodzonej niedawno kulinarną PERŁĄ!

  • bazarek

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne