Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Można już zapisać się na III Bieg o Puchar Wójta Gminy Zblewo. Tegoroczna edycja wpisana jest w cykl biegowego Grand Prix Kociewia.

WYSTARTUJ W BIEGU W TWARDYM DOLE!

Impreza już tradycyjnie odbędzie się w Twardym Dole nad jeziorem Niedackim. To jeden z najpiękniejszych zakątków Kociewia z przepięknym, czystym jeziorem, otoczonym bezkresem żywicznych lasów. Sportowcy kochają tę malowniczą trasę i doceniają co roku świetne przygotowanie samej imprezy, stąd na linii mety co roku stawia się liczne grono zawodników i kibiców.

W tym roku bieg zaplanowano na 26 września (niedziela). Start biegu głównego – godz.10.00. Można się już zapisać na bieg za pośrednictwem platformy elektronicznezapisy.pl. Dystans biegu głównego wynosi ok. 15 km, a biegu nordic walking – ok. 5 km. Każdy uczestnik otrzyma m.in. pamiątkowy medal, wodę na trasie i mecie biegu  oraz posiłek regeneracyjny. Przypomnijmy, iż na zwycięzców czekają puchary i atrakcyjne nagrody finansowe.

Organizatorzy biegu: Wójt Gminy Zblewo Artur Herold, Gminny Ośrodek Kultury w Zblewie oraz KS Sokół Zblewo – serdecznie zapraszają.

Uwaga – udział Mieszkańców Gminy Zblewo oraz naszych sportowców z KS Sokół Zblewo i Morsów Zblewo jest bezpłatny! Pozostałych sportowców obowiązuje wpisowe – obecnie 30 zł, a w dniu zawodów jest to kwota 50 zł. Serdecznie zapraszamy i czekamy na Was!

  • plakat

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne