Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Baza nurkowa Eco Dive działająca przy Ośrodku Wypoczynkowym w Twardym Dole wyszła ze świetną inicjatywą. A my – Gmina Zblewo wraz z ZUOK Stary Las - z radością się w nią włączyliśmy i wspólnie zapraszamy już jutro – w sobotę 31 lipca – na wielkie sprzątanie naszego pięknego Jeziora Niedackiego.

JUŻ JUTRO – W SOBOTĘ 31 LIPCA – SPRZĄTAMY JEZIORO NIEDACKIE!

Jezioro Niedackie należy do jednego z najczystszych jezior jednak i tam znajdujemy śmieci głownie pozostawiane przez turystów.
Dlatego już w najbliższą sobotę (31 lipca) o godz.10:00 chcielibyśmy zaprosić wszystkich chętnych do zbiorowej akcji sprzątania dna jeziora.
GOOD DIVE jako organizator tej akcji zapewnia fajną zabawę, opiekę instruktorską jak i napełnienie butli za darmo. Na zakończenie akcji rozpalimy ognisko, zjemy kiełbaskę i porozmawiamy o nurkowaniu i ekologii. Sprawmy, aby jezioro utrzymywało się cały czas w tak dobrej kondycji jak na zdjęciu a ono odwdzięczy nam się wspaniałymi widokami podczas podwodnych wycieczek. Zapraszamy również do akcji osoby nie nurkujące. Wśród osób zaangażowanych w akcję rozlosowane zostaną Intra Nurkowe, jak i nagrody nurkowe.
(Good Dive)
Z radością włączamy się do tej akcji – GMINA ZBLEWO wspólnie z naszym partnerem firmą ZUOK STARY LAS oraz firmą STARKOM ze Starogardu Gdańskiego. Zapewniamy worki i rękawiczki, a wszystkie śmieci z akcji zostaną przez nas niezwłocznie odebrane. Dla uczestników ZUOK STARY LAS przekazał również ECO upominki.

foto: © Good Dive

  • akcja

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne