Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Już 31 lipca w Zblewie odbędzie się ważna akcja profilaktyki zdrowia pn. „Biała Sobota”. Na badania można zapisać się już od poniedziałku (19 lipca).

BIAŁA SOBOTA W GMINIE ZBLEWO

Badania w ramach „Białej Soboty” będą prowadzone 31 lipca (sobota) w Gminnym Ośrodku Kultury w Zblewie w godziny 9:00-17:00. Wykonane zostaną badania USG 4D ciążowe, piersi oraz węzłów chłonnych. Każda z Pań biorących udział w akcji, zostanie również przeszkolona z samobadania piersi.

Na badania zapraszamy Panie, które chcą sprawdzić i skonsultować swój stan zdrowia. Badania będą bezpłatne, wykonane zostaną one przy użyciu sprzętu wysokiej jakości przez doświadczonego specjalistę – lek. med. specjalistę ginekologa i położnika Piotra Augustyniaka.

Zapisy na badania wyłącznie telefoniczne od dnia 19 lipca* (uwaga – prosimy nie dzwonić wcześniej, nie ma możliwości wcześniejszej rejestracji!) do dnia 23 lipca w godzinach 9:00-15:00 pod numerem telefonu 603-199-198. Ilość miejsc ograniczona – decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Organizatorami akcji są: Wójt Gminy Zblewo Artur Herold i Fundacja Pępek Świata. Inicjatywę wspiera Fundacja Batorego. Zapraszamy!

  • biała sobota

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne