Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

„OBIAD DLA JOASI” JUŻ 26 MAJA

Restauracja „Pod Kasztanami” w Zblewie po raz kolejny włącza się do pomocy na rzecz potrzebujących mieszkańców naszego regionu. Tym razem Pani Wiesia Knopa i jej ekipa zapraszają do udziału w akcji „Obiad dla Joasi”. Joanna to 16-letnia licealistka z Kalisk. Zachorowała na białaczkę, jest w trakcie leczenia, a to wiąże się z ogromnymi kosztami. Trwa zbiórka w serwisie zrzutka.pl oraz liczne akcje pomocy, organizowane przez rodzinę i przyjaciół dziewczyny. Teraz i my możemy się włączyć w to wielkie dzieło pomocy, by pomóc Asi pokonać podstępną chorobę.

Akcja „Obiad dla Joasi” odbędzie się 26 maja – w Dzień Matki. Tego dnia w restauracji „Pod Kasztanami” w Zblewie (ul. Główna – vis a vis Urzędu Gminy) będzie można kupić Obiad Dnia – a będzie to pyszny, domowy rosół i rumiany dewolaj z masełkiem! A z każdego sprzedanego w tym dniu obiadu 1 zł zostanie przekazany na konto Joasi.

Kochani Mieszkańcy! Zapraszamy! Gorąco namawiamy do udziału w tej akcji! A wiemy, że na Was zawsze można liczyć! Pamiętacie poprzednią akcję obiadową, któa odbyła się w lutym? Była to akcja dla maleńkiej Oli Dzienniak z Kalisk - „Rosół zjadamy, Oleńce pomagamy” - a z naszych obiadów powędrowało wówczas na konto dziewczynki az 950 zł! Czy i tym razem damy radę?  Nie wątpimy w to!

LINK do oficjalnej zbiórki pieniędzy: https://zrzutka.pl/gjjxum
 
  • OBIAD DLA JOASI

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne