Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Mamy dla Państwa gorące wieści z naszego Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji w Bytoni. Przeczytajcie koniecznie, a 13 kwietnia – oglądajcie nas w TVP3 Gdańsk!

LOWE W „DYCHT KOCIEWIE”

Niedawno na warsztatach teatralnych i malarskich w bytońskiej Izbie Regionalnej gościła ekipa telewizji Gdańsk. Powodem wizyty było nagranie programu „Dych Kociewie”, którego emisja odbędzie się oczywiście w gdańskiej Trójce w dniu 13 kwietnia o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy przed ekrany! Będzie nam bardzo miło podzielić się z Państwem – jako pierwszymi – efektami naszej pracy nad najbardziej kociewskim przedstawieniem tego sezonu.

Zapraszamy również do naszego ośrodka! W dalszym ciągu prowadzimy bowiem szkolenia on - line z pierwszej pomocy przedmedycznej. Zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane, a szczególnie przedsiębiorców, gdyż zgodnie z kodeksem pracy (Dz.U. z 18 grudnia 2008, nr 223, poz. 1460), pracodawca zobowiązany jest do zabezpieczenia w miejscu pracy obowiązku udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu: (58) 588 43 84 (sekretariat szkoły w Bytoni). Zachęcamy do odwiedzania portalu społecznościowego: Facebook.com/LOWEZBLEWO, gdzie znajdziecie bieżące informacje z życia LOWE.

  • LOWE
  • LOWE

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne