Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Na terenie Zakładu Komunalnego trwa kompleksowa przebudowa. Prace są bardzo zaawansowane i konieczna jest czasowa reorganizacja warunków pracy Zakładu.

ZAKŁAD KOMUNALNY INFORMUJE

Trwa montaż tymczasowego obiektu dla Zakładu Komunalnego Gminy Zblewo, który umożliwi przeniesienie części administracyjnej i jej dalsze funkcjonowanie na czas prowadzenia robót modernizacyjnych w starym istniejącym budynku socjalno-biurowym.

W związku z tym od 29.03.2021 r. kasa Zakładu Komunalnego zostanie zamknięta. Wpłaty będzie można dokonywać u inkasenta, w banku (od 1.01.2021 r. prowizja od wpłat dokonywanych w banku BS Skórcz na konto ZKGZ przez naszych klientów wynosi 0 zł) oraz na poczcie. Biorąc pod uwagę Państwa bezpieczeństwo oraz brak odpowiednich warunków do obsługi interesantów,  prosimy o ograniczenie do niezbędnego minimum wizyt w Zakładzie. Wszelkie sprawy prosimy załatwiać telefonicznie, drogą pocztową, e-mailową oraz przez E-PUAP. Za utrudnienia przepraszamy i zapewniamy, że dokonamy wszelkich starań, aby pomimo trudnej sytuacji pozostać do Państwa dyspozycji i służyć wszelką pomocą.

(Zakład Komunalny)

  • Trwa budowa nowego budynku administracyjno-socjalnego
    Trwa budowa nowego budynku socjalno-biurowego

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne