Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Z okazji Dnia Sołtysa wójt Artur Herold zaprosił wszystkie Panie i Panów Sołtysów z terenu Gminy Zblewo na kameralne, okolicznościowe spotkanie.

 WÓJT PODZIĘKOWAŁ SOŁTYSOM

Zrozumienie i otwartość na potrzeby innych. Ogromne zaangażowanie. I wspólny cel: dobro Mieszkańców i całej Gminy. To trzy filary, na których niewątpliwie opiera się nie tylko codzienna praca sołtysa, ale i współpraca samorządu z sołtysami. I właśnie za tę dobrą, partnerską współpracę oraz ogrom pracy i serca podziękował sołtysom Artur Herold. Jak podkreślił, sołtysi w Gminie Zblewo pełnią wyjątkowo ważną rolę, a ich praca jest wręcz nieoceniona. Dziękując za to wójt podkreślił także, jak ważne jest dla niego wsparcie, które każdego dnia ma w sołtysach.

Spotkanie było również okazją do omówienia spraw bieżących, w szczególności planowanych inwestycji. Wójt poprosił też sołtysów o aktywny udział w tworzeniu Strategii Rozwoju Gminy. Prace nad strategią ruszą w kwietniu, a wiedza i doświadczenie naszych sołtysów są – jak zaznaczył wójt – kluczowe.

Wszystkim Paniom i Panom Sołtysom oraz Radom Sołeckim życzymy satysfakcji z pracy społecznej, pogody ducha i nieustającej energii w działaniu!

  • spotkanie z sołtysami

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne