Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Uwaga zakochani! Gminny Ośrodek Kultury im.Małgorzaty Hillar nie zapomniał o Was! Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, dlatego już dziś warto pomyśleć o walentynkowej niespodziance dla ukochanej osoby. Mamy więc dla Was naprawdę wyjątkowa propozycję! Możecie np. wyznać miłość Waszej Walentynce na ogromnym banerze, który 14 lutego zawiśnie w centrum Zblewa! Albo zadedykować dla ukochanej osoby piosenkę... Lub przyjść do naszej walentynkowej fotobudki. Oto szczegóły naszej akcji...

„Fotobudka Love”

Przyjdź z ukochaną osobą 14.02.2021 (niedziela) w godz. od 10.30 do 12.30 na plac przed Urzędem Gminy, gdzie będzie stała Fotobudka.  Zróbcie sobie wspólne walentynkowe zdjęcie za darmo! Jedynym warunkiem będzie zgoda na publikację zdjęcia i wykorzystanie wizerunku do akcji „Walentynki”.

„Dedykacja z serduszka dla serduszka”

Prześlij na adres gok@zblewo.pl życzenia lub to co chcesz powiedzieć komuś kogo kochasz razem z tytułem i wykonawcą piosenki, którą chcesz zadedykować właśnie Tej wyjątkowej osobie. W tytule wiadomości wpisz „Dedykacja z serduszka dla serduszka”,  a  14.02.2021r. Twoja dedykacja będzie widoczna na naszym FB. Na dedykacje czekamy do 10.02.2021r.

„Niech cały świat dowie się, jak ja kocham Cię”

Prześlij na adres gok@zblewo.pl życzenia lub to co chcesz powiedzieć komuś kogo kochasz, a my umieścimy je na banerze, który zawiśnie na budynku Urzędu Gminy w Zblewie w dniach od 13.02 do 16.02. Na życzenia czekamy do niedzieli 7 lutego. W tytule wiadomości wpisz „Niech cały świat dowie się, jak ja kocham Cię”.  Treść życzeń nie może przekraczać 20 słów.

SZCZEGÓŁY: www.gokzblewo.pl oraz profil GOK na fb

 

  • walentynki
  • walentynki

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne