Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

JUŻ W NAJBLIŻSZĄ ŚRODĘ - ORSZAKI TRZECH KRÓLI

Już za kilka dni – w środę 6 stycznia - Święto Trzech Króli. Jak co roku ulicami naszych miejscowości przejdą tradycyjne Orszaki Trzech Króli – jednak ze względu na pandemię w bardzo ograniczonej formule i jedynie symbolicznym zakresie.

Parafia w Zblewie serdecznie zaprasza na zblewski orszak, który wyruszy w środę bezpośrednio po sumie (ok. godz.10.50) sprzed pomnika Matki Boskiej Królowej Polski. „Trasa orszaku wiedzie ul. Kościelną i przy byłej aptece wejdziemy na ul. Główną, stamtąd przez parking przy Urzędzie Gminy wrócimy przed pomnik Królowej Polski. Uczestnicy orszaku zobowiązani są do zachowania dystansu oraz zakrycia ust i nosa. Przewidziano również szybki słodki poczęstunek i gorący napój…” – czytamy w ogłoszeniach parafialnych.

Orszak odbędzie się również w parafii w Pinczynie - w łączności z Mszą św. o godz. 10.30. Wyruszy on z podwórka przy plebanii do kościoła, w kościele będzie Msza św. i wspólne kolędowanie. Ksiądz Proboszcz zaprasza i zachęca, aby przybyć z koronami na głowie.

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne