Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Ograniczenia wprowadzone w związku z sytuacją epidemiczną sprawiły, iż nasza lokalna branża gastronomiczna po raz kolejny w tym roku przechodzi ciężkie czasy. Brak wesel,  imprez, spotkań, sprzedaż tylko na wynos… - to naprawdę trudny czas.  Dlatego gorąco apelujemy – korzystajmy z usług naszych restauratorów! Przez najbliższy czas będziemy Państwu przedstawiać smakowite menu naszych lokalnych kuchni. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie!

A Was, nasi drodzy Restauratorzy – zapraszamy do naszego serwisu zblewo.pl - pokażcie Mieszkańcom Waszą ofertę! Zapraszamy do kontaktu: promocja@zblewo.pl

DWOREK TUCHOLSKI SERDECZNIE ZAPRASZA!

Od soboty 24.10.2020. zamów jedzenie na wynos lub zarezerwuj pokój za 1 zł i zjedz w nim zamówiony posiłek. Karta menu dostępna w serwisie promocyjnym Dworku (www. dworektucholski.com.pl). Co jakiś czas będziemy proponować dodatkowe pozycje w menu, dlatego warto śledzić nasz serwis na bieżąco! Zapraszamy także na fb! Kontakt: tel. 507 187 410.

ŚWIEŻE PIECZYWO
Zapraszamy także do zakupu świeżego i zdrowego pieczywa! W naszej ofercie: chleb z ziarnem (słonecznik, dynia i siemię lniane), chleb z oliwka i bazylią, chleb z prażoną cebulką. Bochenek około 0,55 kg- 10 zł. Na zamówienie również z innymi dodatkami. Kontakt: tel. 507 187 410.

WEEKEND DLA DIABETYKÓW
Serdecznie zapraszamy też do skorzystania z naszej oferty specjalnej: specjalnie dla Państwa mamy weekendowy pakiet dla osób z CUKRZYCĄ i nie tylko. Ciekawa oferta i atrakcyjna cena. Zapraszamy do rezerwacji. Kontakt: tel. 507 187 410.

ZAPRASZAMY!

  • wspieraj naszych

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne