Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Szanowni Rodzice,
W poczuciu odpowiedzialności za zdrowie dzieci, Państwa – ich rodziców/ opiekunów prawnych, Waszych bliskich oraz całego personelu przedszkola chciałabym przekazać poniższe informacje.
Wirus COVID – 19 dotarł do naszego przedszkola/siedziba - Przedszkola w Zblewie/. Jedna osoba z personelu ma wynik dodatni, a dwie zaobserwowały u siebie niektóre z objawów, o czym mnie dzisiaj poinformowały.
Osoba z pozytywnym wynikiem testu od dziesięciu dni przebywa w domu, dwie pozostałe oczekują na konsultacje z lekarzem.
Nie mogę wdrożyć żadnych rozwiązań prawnych, ponieważ nie otrzymałam decyzji z SANEPID-u.
Chcąc jednak zatrzymać możliwość rozszerzenia się zakażenia i zadziałać prewencyjnie przekazuję Państwu te informacje. Informuję również , że przedszkole będzie nadal otwarte z zachowaniem wszystkich procedur bezpieczeństwa i aktualnymi zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego - decyzja o posłaniu dziecka do przedszkola należy do Państwa.
Jeśli zakażenia się potwierdzą i otrzymamy zalecenia z SANEPID-u co do dalszego funkcjonowania przedszkola, zastosujemy się do nich i natychmiast zostaną Państwo o nich poinformowani.
Mam jeszcze jedną prośbę do Was kochani Rodzice. Jeśli zaobserwujecie objawy zakażenia u siebie lub innych osób wspólnie zamieszkujących, to bardzo proszę o pozostawienie dziecka w domu. Wirusolodzy apelują, że dziecko może nie mieć objawów choroby ale być jej nosicielem.
Dziękuję za zrozumienie sytuacji, proszę o zachowanie spokoju oraz zastosowanie się do obowiązujących procedur w przedszkolu. Wiem, że Państwo zawsze ze zrozumieniem odnoszą się do naszych apeli.
Życzę wszystkim Państwu zdrowia.
Beata Cyrson – dyrektor przedszkola

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne