Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

KOMUNIKAT
ZAKŁADU KOMUNALNEGO GMINY ZBLEWO

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż Zakład Komunalny Gminy Zblewo pracuje bez zmian tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00.

Jednakże od dnia 26 października 2020 r. (tj. najbliższy poniedziałek) do odwołania obsługa Klientów w Zakładzie Komunalnym Gminy Zblewo odbywa się w następujący sposób :

1. Ograniczona do odwołania zostaje bezpośrednia obsługa klientów.

Wszystkie sprawy prosimy załatwiać w miarę możliwości: telefonicznie, mailowo, elektronicznie przez platformę E-PUAP lub papierowo drogą pocztową.

Dokumentację papierową prosimy wrzucać do pudła ustawionego w korytarzu Zakładu. Na dokumentacji prosimy zamieszczać kontakt telefoniczny, na który pracownik będzie mógł zadzwonić w razie potrzeby.

2. Wystawianie faktur i płatności można w dalszym ciągu regulować w Kasie Zakładu, natomiast zaleca się wpłaty przelewem bankowym lub przekazem pocztowym.

Praca Inkasenta pozostaje bez zmian.

Mając na względzie zdrowie zarówno Państwa jak i pracowników Zakładu zwracamy się z apelem o ograniczenie wizyt do niezbędnego minimum.

Bardzo prosimy o zrozumienie powagi zaistniałych okoliczności oraz o wyrozumiałość dla podjętych działań, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa klientom i pracownikom.

Za utrudnienia przepraszamy i zapewniamy, iż dokładamy wszelkich starań, aby pomimo tak trudnej sytuacji pozostać do Państwa dyspozycji i służyć wszelką pomocą.

(ZKGZ)

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne