Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

NASI MIESZKAŃCY NOMINOWANI DO PLEBISCYTU „MISTRZOWIE AGRO 2020”

Trwa tegoroczna edycja akcji MISTRZOWIE AGRO - największego w Polsce plebiscytu wiejskiego i rolniczego! Nagrody w kategoriach Rolnik Roku, Sołtys Roku i Koło Gospodyń Wiejskich Roku zostaną przyznane najpierw we wszystkich powiatach, później w skali województwa, a następnie w ogólnopolskim finale. Laureaci odbiorą nagrody podczas uroczystej gali w trakcie Centralnych Targów Rolniczych w PTAK Warsaw Expo.

Miło nam poinformować, iż w poszczególnych kategoriach zostali nominowani nasi Mieszkańcy. Gorąco zachęcamy do wsparcia NASZYCH swoimi głosami. A kto walczy o tytuł?

W kategorii „Rolnik Roku”: Daniel Wieczorek – Jezierce; link: TUTAJ;

W kategorii „Sołtys Roku”: Renata Klimowicz – sołtys Borzechowa, Krzysztof Włoch – sołtys Białachowa, Sławomir Cybulski – sołtys Małego Bukowca, Janusz Schutzmann – sołtys Bytoni, Ryszard Gumiński – sołtys Miradowa; link: TUTAJ;

W kategorii „Koło Gospodyń Wiejskich Roku”: KGW „MODRAKI” w Borzechowie, KGW w Pinczynie, KGW w Kleszczewie Kościerskim; link: TUTAJ

Pierwszy, regionalny etap plebiscytu będzie trwać od dnia 05.10.2020 r. od godziny 00:00 do dnia 27.10.2020 do godz. 21:00. Awans do II etapu plebiscytu - finału wojewódzkiego, w każdej kategorii uzyskuje jeden kandydat w każdym z powiatów lub regionów, który uzyskał największą liczbę głosów. Przechodząc do finału, kandydaci zachowują głosy zdobyte w pierwszym etapie głosowania.
Drugi etap - wojewódzki finał plebiscytu będzie trwać od dnia  04.11.2020 od godziny 00:00 do dnia 17.11.2020 do godz. 21:00.

LINK do plebiscytu i wyników: TUTAJ

  • opis: plebiscyt

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne