Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

LOWE ZAPRASZA NA BEZPŁATNE ZAJĘCIA AQUA FITNESS!

Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji w Gminie Zblewo zaprasza na kolejne zajęcia! Przypominamy – są one skierowane dla osób dorosłych i są one bezpłatne.  Tym razem LOWE ogłasza rekrutację na bardzo atrakcyjną formę aktywności – zajęcia AQUA FITNESS (zajęcia ruchowe połączone z muzyką). Zajęcia będą się odbywać na basenie w Ocyplu. Zapisz się już dziś! Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy oraz szczegółowe informacje pod numerem telefonu: (58) 56 09 003 - sekretariat Szkoły Podstawowej w Bytoni od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 15.00.

A JUŻ WKRÓTCE REKRUTACJA NA KOLEJNE ZAJĘCIA
– TYM RAZEM BĘDZIE TO PILATES!

„Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji w Gminie Zblewo w ramach projektu Nr POWR.02.14.00-00-1007/19 pn. „Lokalne Ośrodki Wiedzy i Edukacji na rzecz aktywizacji edukacyjnej osób dorosłych 2”, wdrażanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Oś priorytetowa II – Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.14 Rozwój narzędzi dla uczenia się przez całe życie, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • zajęcia

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne