Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Do kalendarza imprez powoli wracają pierwsze sportowe wydarzenia. I jak zawsze jest na nich nasza mocna reprezentacja czyli lekkoatleci z SL KS Sokół Zblewo.

PODIUM NA ZIELONO!

W lipcu odbyły się kolejne biegi z cyklu "Kaszubi Biegają". W tych zawodach po raz pierwszy w naszych barwach wystąpili Karolina i Dawid, których serdecznie witamy w klubie i życzymy dużo sukcesów . "Żukowska Mila" - można by powiedzieć krótki bieg, kto jednak biega ten wie, że to nie jest takie łatwe przebiec w odpowiednim tempie ten dystans, zwłaszcza po trasie wyznaczonej przez organizatorów. Chłopacy spisali się na medal: Dawid zajmuje drugie miejsce open, a tuż za nim jest Piotr. Podium prezentuje się zielono. Karolina pokazuje nam inne oblicze sportu, niekoniecznie rywalizacja i miejsca są ważne, czasami warto bawić się wspólnym biegiem z innymi zawodnikami na trasie. Brawo Karolina! Brawo Chłopaki !

A na półmetek wakacji – mocny akcent czyli udział naszych zawodników w  III Cartusia Półmaraton. Wystartowała w nim bardzo udanie nasza zawodniczka Kamila Grzonka z czasem 01:29:13 zajęła drugie miejsce open. Gratulujemy ! Z kolei do Malborka na “I BIEG KU PAMIĘCI POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH” udał się Marek Kurkowski, który można powiedzieć oficjalnie zadebiutował starty w naszych klubowych barwach. Witamy Marku i życzymy zdrowia i sukcesów sportowych.

Liczna grupa wraz z zaprzyjaźnionymi osobami udała się na 3 Pielgrzymkę Biegową do Piaseczna ,którą spod kościoła zblewskiego pożegnał Ks. Proboszcz. Trasa liczyła 40 km. Wysiłek i trud tego biegu dedykujemy śp. Wojtkowi Otta, byłemu zawodnikowi sekcji piłkarskiej KS Sokół Zblewo.

(SL KS Sokół Zblewo)

  • opis: sokół
  • opis: sokół
  • opis: sokół

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne